Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Második feleségek, férjek,...

Második feleségek, férjek, nálatok hogy telik a karácsony? Leginkább azok válasza érdekelne, ahol az első házasságból van gyerek. (Szenteste együtt a jelenlegi párotokkal, vagy az első feleséggel, férjjel, gyerekekkel? )

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Szia

Minden második évbe a volt férjemmel tölti a szentestét lánykám.

2010. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Mi egy kicsit előrehoztuk a karácsonyt:) 23-án karácsonyozunk egyszer a közös gyerekeinkkel, délután a párom lánya jön. 24-én délelőtt megyünk a szüleimhez. Szenteste itthon maradunk, csak mi 4-én. 25-én pedig a párom szüleinél ebédelünk. Ha lenne valami konkrétabb kérdésed is szívesen válaszolok.
2010. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Lányom apja külföldön van,majd csak két ünnep között jön,talán..

igazából csak a pénzt nyomja,de hogy jöjjön is, az luxus.. :-) Bár megvagyunk nélküle is.

Velünk lesz a húgom 4 hetes kislánya viszont,mivel az anyjáék elmentek szintén külföldre 2-3 hónapra.

És még a párom 4 és 5 éves lányai is itt lesznek.

Szóval 4 gyerek lesz itt :-)

2010. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Ex csupa jóindulatból "nem adta oda" a férjem kamaszlányát. Úgyhogy holnap én megyek a szüleimhez, férjem a lányát áthozza hozzánk, 24-én visszaviszi, másnap szülei, utána jön le.

Az eredeti terv az volt, hogy 24-én délelőtt lányával és az ő szüleivel találkozunk, estére pedig megyünk az én szüleimhez (ők innen 230 km-re laknak). De az ex direkt csak délután háromkor adná oda, hogy véletlenül se lehessen így megszervezni. Amíg nem tudta, hogy mi a tervünk, addig szabad volt 24-e. Amint megtudta, hirtelen rettentő fontos lett délutánig stoppolni a gyereket.

Marhára örülök, már rákészültem, hogy végre együtt töltjük a szentestét :(

2010. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nálunk a következő: a párom + két gyereke az előző házasságából + volt feleség Szentestén együtt vannak. Én egyedül. Nem élünk együtt.. Nem tudom, hogy ez normális e, de nekem nagyon rosszul esik...

Kb két éves kapcsolat.

2010. dec. 21. 22:08
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Hat, nalunk 6 eve ugyanaz. Azota vagyok a ferjemmel. Anyoseknal anyosekkal, ferjem, ferjem exe, ferjem gyerekei, ferjem unokatesoja es annak a felesege, ferjem huga+baratja. Kulfoldon elunk, ferjem csaladjaval, mint az elozoekbol kitunik...tavaly ota kapcsolodott a csoporthoz a mi kicsi fiunk, 22-en lesz 14 honapos. Valamint a sogornom minden evben hoz valami jottment-et, iden a fodrasztanulojat...exszel jol kijovunk, igy mindketten a gyerekeikkel tolthetik a szentestet.
2010. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 3 közös gyerek van az exemmel, egy baba a második férjemmel, az exemnek is egy az új párjával. Mi úgy oldjuk meg, hogy az exem Szenteste délutánján az új családjával van, este 9 körül ér hozzánk, velünk tölti Karácsony első napját, végiglátogatjuk a nagyszülőket, és a második napra megy vissza.

Ez azért alakult így, mert az én férjem szívesen látja a volt páromat. de az Ő felesége mereven elzárkózik tőlünk.

2010. dec. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ez mindig az emberek személyiségétől függ- és megegyezés kérdése.
2012. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!