Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki várná meg a párját ha ő...

Ki várná meg a párját ha ő börtönbe kerülne?

Figyelt kérdés

persze attól függ hogy miért és mennyi időre

mi ma erről beszélgettünk

az én párom azt mondta ha még 1-2 évre csuknának le megvárna, de 5-10 éveket biztos nem

igaza volt? :( rosszul esett. csak én reagálom túl?

20on felül vagyunk, 2 éves kapcsolat


2010. dec. 22. 19:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%
hát én eleve nem feltételezem a páromtól, hogy börtönbe kerül. attól függ, mit tett, de nem hiszem, hogy éveket tudnék várni.
2010. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
46%
Én biztos, hogy nem várnám meg, hacsak nem tudom 100%-osan, hogy ártatlan volt. Nem lennék képes olyan emberrel együtt lenni, aki nem tiszteli a törvényt.
2010. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%

Túl rövid az élet,hogy 10 évet várjak valakire. Nem toporoghatok egyhelyben,ráadásul 10 év börtön nagy valoszinüséggel ugy megváltoztatja az embert,hogy nem az lesz akibe beleszerettem.

Szerintem túlreagálod,elvégre ez egy fiktiv kérdés,másrészről bármmit is érzel most te sem várnál 10 évet rá.

Sajnos (?vagy nem) mindneki pótolható

2010. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
45%
Itt nem az időről van leginkább szó szerintem. Hatalmasat csalódnék benne, ha valamiért ez megtörténne, szóval nem várnám meg.
2010. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
ÉN IS ÍGY: AHOYG Ő MONDTA. 2-3 év. pERSZE, NEM MINDEGY, MIÉRT. Pl. ha szabadságharcért, valami önfeláldozásért, amivel egyet értek, akkor megvárnám.
2010. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg attól függ, hogy miért csukják le.

Az én páromnak volt ügye ahol a cigányok megverték, az egyik épp aznap szabadult és persze többen voltak, de még is az én párom volt az elsőrendű vádlott a makulátlan előéletével. Kirabolták, erre azt mondták biztos csak elhagyta a cuccait. Hányok az egésztől!

A lényeg, hogy csak egy jó ügyvédnek köszönhetjük, hogy nem kapott büntetést.

Na ilyen esetben megvárnám.

2010. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%

Nekem pont volt nős cellatársam, 3éves kapcsolata volt ő tudomásul vette hogy nem fog rá várni a nője.

21/F

2010. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:01


Nem értek egyet a mindenki pótolható mondatoddal. Ez nem így van! Szép is lenne...

2010. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én párom nem az a "börtönbejárós fajta" (sőt, túlságosan becsületes is), de az elméleti kérdés szintjén én azt írom, hogy házasok vagyunk, így amikor megígértem, hogy "jóban-rosszban", akkor ez is hozzátartozik. De mondjuk egy párkapcsi , vagy élettársi kapcsolat esetén tényleg túl hosszú idő lehet pl. 5 év is.

2010. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ, miért ül. Nyilván gyilkosság, rablás, egyéb esetén azt is megbánnám, hogy ismertem..

Ha pl közlekedési baleset, vagy olyasmi, ami nem olyan súlyos, akkor mellette maradnék.. Az, hogy hány évig, azt nem tudom így megmondani. Ritkán találok igazán értékes emberre, van, akit egy élet alatt nem tudnék pótolni senki mással.

2010. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!