Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Börtönbe kerülne ha feljelente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Börtönbe kerülne ha feljelentenék?

Figyelt kérdés
Én 15 éves lány vagyok .Van egy barátom akinek van 1 élettára . akit nem szeret elakarja hagyni . nagyon szeressük egymást de ott van az a bizonyos 20 év ha lebuknánk akkor a szüleim feljelenthetik őt akaratom ellenére is ? mi lenen ha valaki feljelentené
2011. szept. 13. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen feljelenthetik és igazuk is lenne!
2011. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ezek a kis 15 éves csitrik mért nem velük egy idősekkel kezdenek első voltam!
2011. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen fel.Jól megszívnád.
2011. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én mért szívnám meg ?
2011. szept. 13. 17:31
 5/14 anonim ***** válasza:

No, hát ha "szeressük" egymást, akkor semmi baj nem lehet, nem? :)


Jobb lenne, ha átgondolnád ezt, kedves kérdező. Annak a férfinek már gyerekei kéne, hogy legyenek, Te pedig még közel sem vagy ilyen szinten érett. Még egy 10 évet jó lenne ha várnál az ilyesmivel. :)

2011. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Már bocs, de az elsőnek igaza van 15 évesen baromira nem ezzel kellene foglalkoznod, és nem 35 évesekkel kezdened. 15 évesen igenis minden szempontból gyerek vagy még. Nem is értem, hogy annak a 35 éves fäsznak nem jut eszébe, hogy lehetne már egy veled egyidős gyerek. Most komolyan, ha neked lenne15 éves lányod, aki ezzel állna eléd hogyan reagálnál?
2011. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ha mindenki ellett küldve a kur va annyába akkor kicsit felnőhetnétek:D
2011. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szeretitek egymást, (amit erősen kétlek, mert ez nem normális dolog) akkor nem kérdeznéd meg h "miért szívnám meg?"
2011. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jó lessz az majd:D az öregotthonba tarthatod majd a leánybúcsúdat ^^
2011. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen feljelenthetik, okkal. És vans-nak igaza van, mért kell ilyen idősekkel kezdeni? Atyaég, 35 éves??

Még hogyha 20 éves lenne, akkor nem mondanék rá semmit, de 35 éves?

2011. szept. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!