Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok keresztbe tenni...

Hogyan tudok keresztbe tenni nevelőapámnak?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy csúnya vitám a nevelőapámmal és most öcséimet próbálja maga mellé állítani de ők még kicsik és nem értik cukor,csoki meg minden amit egy gyerek szeret ezekkel vesztegeti meg őket ! Amikor öcséim húzzák fel akkor engem próbál vesztegetni engem veszi észre hogy mind 3-an utáljuk ! Hogy tudom megszívatni vagy keresztbe tenni neki ?
2010. dec. 22. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem inkább jobb lenne, ha megpróbálnátok normálisan együtt élni?!
2010. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen próbálj meg barátként tekinteni rá. Egy igazi jó barát sosem jön rosszul. Miért utálod? Mit követett el ellened?
2010. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az biztos nem menne muszáj vissza vágjak de úgy ne derüljön ki hogy én voltam csak vaalmi véletlenek legyenek (persze csak annak tűnjön ):D
2010. dec. 22. 20:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy idegesítő, és gondolom anyud sem igazán hallgat rád, de inkább sehogy. Hidd el, hosszabb távon sokkal jobb, ha meghúzod magad. De ha nagyon nem bírsz magaddal, akkor is csak apró dolgok. Pl. szólogass be neki, vagy gáncsold el (persze ne úgy hogy a lépcsőn bukfencezzen le), jön a karácsony vegyél neki valami rohadt sz@r ajándékot, ha van rá pénzed (gondolok itt olyan dolgokra, mint valami arról a focicsapatról amit utál, férfitanga (bár nem tudom milyen ízlése van)). Szóval durva dolgokat tényleg ne csinálj, mert amíg velük laksz, veled fog(nak) kicseszni. Kitartás, tudom, hogy nehéz.
2010. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó sokat segített ! A többieknek is Köszönöm de azért várok még válaszokat ! :)
2010. dec. 22. 20:47
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Fogkrém a kilincsre, egér a szemüvegtokba, fingsprayt fújni a cipőjébe stb stb, jó ötleteket vehetsz a reszkessetek betörők epizódjaival.


Amennyiben a felvilágosult gondolkodás mellett voksolsz és nem a piti betartogatás és bosszantás mellett, akkor ülj le vele beszélgetni, kínáld meg valamivel, amit szeret és próbáld megbeszélni vele, hogy felnéznél rá, ha megmondaná, hogy mi a baja veled, szeretnél harmonikusan élni de úgy, hogy az önérzeted sem csorbuljon. Kérd meg, hogy segítsen ebben és anyukádat se hozza kényelmetlen helyzetbe, hisz te annak a hölgynek vagy a gyermeke, akit ő is szeret.

Ha ezek nem működnek, akkor legyél közönyös és zárkózott, viselkedj úgy, hogy ne lásson bele a dolgaidba és tarts vele három lépést. (De ezeket csak akkor, ha menthetetlen)

2010. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha piszkál, és tudja, hogy tudod a settenkedéseit (tesóid ellened hangolása), Te csak mosolyogj, sugározz önbizalmat, és lássa, hogy semmivel nem tud kizökkenteni a harmódiádból.

Ha nem éri el a célját, az nagyon fogja szerintem bosszantani.

Egy idő után bele fog unni.

És persze te se legyél cinkosa ha tesóid ellen hangolna.


24/L

2010. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

én magamat ismerve tuti kétértelmű megjegyzéseket tennék,cinkelném amíg bírja, utána meg képenröhögném :D

be kell lássuk ez nem a legjobb megoldás,de ha semmiképpen sem akarsz vele jóban lenni akkor csak ez marad...egyébként lehet h kölcsönösen utáljátok egymást... akkor viszont az a legidegesítőbb ha kedvesen mosolyogsz mindenre :D:D:D

2010. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bretso ***** válasza:
72%
Ha tudsz angolul tudom javasolni: [link]
2010. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bretso, te őrült vagy.
2010. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!