Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan anyával vagy szülővel aki ott tesz keresztbe ahol lehet? Többi lent!

Figyelt kérdés

Volt már valakinek olyan hogy az anya nem támogatta hanem csak ott ahol tudott keresztbe tett neki és hátráltatta?

A helyzet az hogy az anyám nem a boldogulásomat nézi,hanem csak ott tesz keresztbe ahol lehet és ezt minden tekintetben meg teszi,legyen szó barátnőről,munkáról vagy bármiről!

Le néz engem,gonoszkodik velem,le hülyéz,elveszi az önbizalmam,mindenre azt mondja hogy semmire nem vagyok jó,pedig ez nem igaz mert nagyon kitartó vagyok,eddig amit nagyon akartam azt mind végig vittem nem értem miért mondja ezt rám.?A testvéremet pedig egy istennek titulálja,pedig fele annyi mindent nem rakott le az asztalra amit én.Őt mindenbe támogatták,mind anyagilag minden lelkileg,amit én elértem azt a saját magam erőmből.

Engem meg le hülyéz és ehhez hasonló dolgok...

Hogy lehet ilyen egy anya a gyerekével??


2011. júl. 14. 10:32
 1/9 A kérdező kommentje:

Pedig mindig ki állok magamért és nem hagyom magam,de ez mind lepereg róla,csak az ő szava a szent és el sem tudja képzelni hogy nem neki van igaza.

Én nem azt mondom hogy kényeztessen el,vagy is örülök hogy nem azt tett,de azért még sem kellene le hülyézni és ehhez hasonló jelzőket mondani.

Már kezdem tiszta szívemből megutálni és ha így folytatja el fog veszíteni mert az összes létező kapcsolatot meg fogom vele szakítani!

2011. júl. 14. 10:37
 2/9 anonim ***** válasza:

Igazából nem sokat lehet tenni.

Az én nagymamám(apum édesanyja) is ilyen piszok.

2011. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a kapcsolatmegszakítás jó ötlet..ha nem fog keresni..akkor sosem számítottál neki igazán.

hány éves vagy?

2011. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is írhattam volna...

6 é voltam, mikor szüleim elváltak. Anyámnál maradtam, tesóm nincs. Apámat állandóan szapulta nekem, nem engedte, hogy látogasson. Tovább nem hagyta, hogy tanuljak, el kellett mennem dolgozni, most 8 ált.-om van, nem szégyellem.

A páromat sosem fogadta el, a gyerekeimet ellenünk hangolta, bírósági pert indított,-most mindegy miért:(

Hogy miért kellettem neki annak idején? Hát természetesen a lakásért /30 évvel ezelőtt/. Akkor, ha valakinek egy gyereke volt, másfél szobás lakást kapott. Írhatnék még, de a gombóc máig is a torkomban van, ha emlékezem...

2011. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:39


Teljesen mindegy mennyi idős vagyok,az anya akkor is anya kell hogy legyen még ha 40 éves vagy akkor is.....

Amúgy 24 vagyok!

2011. júl. 14. 10:46
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazából nekem az a bajom hogy tesómat mindig bátorították de az én fejem le volt nagy ívben kakilva...

Az mindig rossz volt amit én csinálok és sajnos még most is így van ez!

2011. júl. 14. 10:48
 7/9 anonim ***** válasza:

25 vagyok. Semmit nem tudsz vele tenni. Elfogadod, hogy ő ilyen és próbálsz csak magaddal foglalkozni, hogy önállló legyél, tőle külön minél hamarabb!


Nekem ez segített. Eltelt 3 év, most minden nap hív...persze messziről könnyű "szeretni". Tudom, ha közel lennék, minden ugyanúgy menne.

2011. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én anno nagyon boldogan ujságoltam otthon a sikerélményemiet(munka,párkapcsolat)erre anyám,közli:Hogy mersz te boldog lenni mikor én nem vagyok,majd elvezsem a kedvedet.Na akkor csomagoltam össze,és képezld ő keresett utána,azóta jobb lett a kapacsolatunk is,néha otthon vagyok,és tök megváltozott,most van élettársa is,akkor magányos volt és frusztrált.
2011. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos láthatod, valakinél bevált, hogy eljött otthonról. Nálam nem. 2 éve nem beszélünk. Nagyon romboló hatással volt rám anyu, mikor otthon laktam. A húgom nálunk is az isten . Mentsd magad onnan minél előbb...
2011. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!