Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a nevelőapáto...

Mit tennétek, ha a nevelőapátok folyton keresztbe tenne nektek szándékosan?

Figyelt kérdés

Most pl. lesz új kiskutyánk és kitaláltam neki egy nevet, de azt mondja, idézem: "úgyis az lesz a neve, amire ÉN (vagyis ő) elkeresztelem!" - ez milyen dolog már? :O Mit tehetnék, hogy az legyen a kutya neve, amit szeretnék, elvégre is nem az övé lesz a kutya!

Amúgy nem dolgozik sehol, valami kevés rokkant nyugdíjat kap, amúgy elég sok baja van egészségileg, de azért ilyen rehab. munkát tudna végezni, volt is pár hely, ahova felvették volna, de mindig van vmi kifogás, hogy miért nem megy dolgozni... Itthon kapirgál a kertben állandóan, meg horgászik (ami egy elég költséges hobbi, ahogy elnézem), most meg új kocsit akar venni, mert az előzőt összetörte. Anyum meg kb. mindent ráhagy, de nekem az idegeimre megy, hogy mit meg nem enged magának!

Ha megmondom neki a véleményem, hogy inkább azon járna az esze, hogy elmenjen dolgozni, akkor kiabál és veri az asztalt. Anyum meg szerintem sajnálja, azért nem hagyja el, mert ugye beteg. Amit meg is értenék, de olyan dolgai vannak, ami nekem érthetetlen.

Nem is szabadna szerintem vezetnie, a betegsége miatt szédül folyamatosan, gyakran elesik, a reflexei sem jók már, ilyen ember csak balesetet okozna, nem? :O

Mégis mit tehetnék? Nagyon makacs ember, nem hallgat senkire!

Én még 1 évig főiskolán tanulok, utána tervezem, hogy elköltözöm, mert már szeretnék a saját lábamon állni...

21/L


2011. szept. 13. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Pofánvágnám péklapátta.

Falhoz szögelném és hívnák egy részeg késdobálót.

Etanol helyett metanolt kapna inni.

2011. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha valaki háborút akar tőlem megkaphatja :)

ne hagyd magad

2011. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fú de utálom a nevelőapámat ,én elküldeném a pi**ába, de az enyém még pedofil is mellette,szerencsére már nem élek vele
2011. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sajnállak,el tudom képzelni milyen lehet ...

én a helyedben leorditanám még a szart is a fejéből ogy mit képzel hogy így beszél velem? (vagyis veled)

2011. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tehetnék, hogy az legyen a kutya neve, amit szeretnék, elvégre is nem az övé lesz a kutya!"


Foglalkozz sokat a kutyával, szólítsd azon a néven, amit szeretnél és akkor arra fog hallgatni. Egyszerű ez, mint a faék. Minek csinálsz problémát oda, ahol az nincs? Nem elég az, ami van? ;)

2011. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehugyoznám az ipsét. odaállnék mellé, és lehugyoznám!
2011. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az a vén faszt én kidobnám az auto elé!!!
2012. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!