Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szónál hozzá ha a párod...

Mit szónál hozzá ha a párod mindig a haverjait választaná helyetted?

Figyelt kérdés

Többször nem jött haza éjszakára stb.,mindig veszekedett velem ha nem mehetett a haverjaival,aztán persze mindig elment.Ez tartott kb. fél évig ez a rossz idószakunk.Aztán megmondtam neki, hogy én ezt már nem bírom tovább, válasszon.Minket választott(van egy fiunk).

De ma megint bebizonyitotta, hogy semmit sem változott.

Elment a céges bulijára, 1-kor indult, meg kértem hogy 22-re jöjjön haza.Az elöbb hívtam, hogy most már jöjjön haza, persze a válasza hogy majd jön 1-2 óra múlva,mert ő még most nem tud jönni.Miért nem lehet egyszer azt mondania, hohy megyek haza, és nem mindig a haverokat választaniaholnap mennénk a szüleihez, de én így inkább nem megyek.


2010. dec. 23. 00:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%

Ilyenkor mért nem mész te is bulizni, ha te is le tudnád foglalni magad nem lenne annyi balhé.

Ne várd a csodát szervez saját programot.

2010. dec. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
deez egy céges buli, hagyd hadd legyen ott. szerintem ezt nézd el neki. ha havi 1szer megteszi ezt az nem para, de ha többször akkor igenis oszd ki. amúgy legközelebb szervezz te magadnak valamit, és kérd meg hogy vigyázzon a picire, neked is kell a kikapcsolódás. vagy menjetek el együtt, és addig bízzátok a gyereket nagymamára, bébiszitterre.
2010. dec. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkinek kell magánélet. A legjobb barátnőm 16 éve együtt vannak a párjával, és mindig külön mennek bulizni. Más az érdeklődési körük ilyen téren. 2 gyerekük van, nagyon boldog család. Hagyni kell a másiknak szabadságot, főleg a férfiaknak kell, ne érezzék magukat láncra kötve. Meg amúgy se szeretnek magyarázkodni:)
2010. dec. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
basszus, még egy céges bulira sem engeded el?
2010. dec. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó +1


Hát, az hogy fél évig teljesítette a kívánságodat, mert fontos vagy neki, és nem ment bulizni. Erre ahelyett, hogy értékelnéd azt amit tesz, fél év után amikor egyszer elmegy, te megint korlátokat szabsz neki, hogy de akkor lessed az órát, 10-re itten legyél mert eltöröm rajtad a sodrófát! Na ez szerintem elég aggályos, egyszer egy fél évben nem tudod elviselni hogy kiengedi a gőzt, és mondjuk bulizik hajnalig? Ha ő ekkora engedményt tett neked akkor egy kicsit tehetsz te is, nem?


26/f

2010. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Én örülök neki, ha a párom néha néha a barátaival tölti az időt. És ő ugyanígy van vele, ha én vagyok a barátnőimmel.

Mindenkinek kell 1 kis "szabadság".

Jobban örülnél, ha otthon ülne, megkeseredne, begubózna?

2010. dec. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
dobnám
2010. dec. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
Rögtön vennék egy szexis rucit, kis tangát és combfixet.
2010. dec. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Ne haragudj egy felnőtt férfi, nem a kölyköd, hogy megszabd neki, hánykor érjen haza. Nem csoda, hogy nem siet. Tudod a férfiak olyanok mint a víz, minél jobban markolod, annál jobban folyik ki az ujjaid közül.
2010. dec. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak a férfiak, az ember természet ilyen. És mégis milyen jogalapon osztod be más idejét. Ezért csináltattad fel magad?
2010. dec. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!