Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyénvaló az,...

Szerintetek helyénvaló az, hogy egy pár esetében a férfi mindennap felhívja a haverjait, ismerőseit a párjával közös lakásba? Továbbá velük tölti a legtöbb időt?

Figyelt kérdés
A párja, a hölgy nem ismeri ezeket a személyeket, a 99%-uk be sem mutatkozik, hogy kicsoda, neve!!!! Csak lófrálgatnak ide-oda a lakásban: konyha-szoba, a szobában időznek, DVD-ket néznek, dumálnak. A pasas ha éppen nem hívja fel a lakásba ezeket az alakokat, velük múlatja az idejét és nem inkább a párjával. Az ilyen párkapcsolat már nem párkapcsolat....
2009. dec. 2. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nanemáááá, és a nő engedi ezt????!!!!!
2009. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a párkapcsolat személyre szabott. van akinek ez helyénvaló. Mivel neked ez nem felel meg így ez nem jó. Beszéld meg vele, hogy több időt töltsön veled is. És vagy sikerül vagy nem. ha nem akkor lehet dobbantani kéne.
2009. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Az attól függ, ha a pasi már összecuccolás előtt is ilyen volt, és nem csak most lett ilyen akkor a hölgy nem nyavajoghat
2009. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, kívülállóként kérdeztem. De tudok erről a dologról.
2009. dec. 2. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy te kivülálló vagy nem változtat a véleményünkön :)
2009. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a hölgynek van egy lakótársa. ez nem párkapcsolat.

és egyetértek az előttem szólóval: ha ilyen a kapcsolat az első perctől kezdve akkor ez van, így kell elfogadni vagy tovább kell lépni.

2009. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kívülállóként se neked, se nekem nincs közöm hozzá. Úgy látszik neki ez így jó különben nem hagyná.

Véleményem lehet, hogy én nem élnék így, de az én vagyok.

2009. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
rosszul választott a lány. legközelebb remélhetőleg normálisabb pasit választ.
2009. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én megbeszélném a párommal. Mondjuk nálunk úgy megy, h az otthon szent, ide nem nagyon hozunk senkit. De ezzel együtt is van kikötés: őt nem szivesen látom, ő jöhet stb... De ha előfordulna mégis ilyen én mennék oda, már csak azért is, h szia, x.y vagyok. Örülök, h itt vagy nálunk. Megkínálhatlak egy kávéval? Nekem amúgy az se tetszett ha valaki felhozott hozzám valakit és nem mutatta be, h ő a barátom, barátnőm...
2009. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!