Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit választana inkább?

Ki mit választana inkább?

Figyelt kérdés

Egy szerelmet, vagy inkább barátokat ?


Ne kérdezzétek, hogy a kettő egyszerre nem megy-e, miért nem.. menne, de most konkrét személy miatt kérdezem.


2010. nov. 28. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
barátokat.
2010. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Barátokat. Pasi/Csaj lehet sok, de igaz barát :)

Feltéve ha igaz szerelemről van szó, aki tényleg egy életre szól, na akkor őt. Egyéb esetben a barátokat.

2010. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

A barátokat. Őket jóóóóóóval nehezebb szerezni.

Ha uis a csaj összetöri a szíved, akkor mit csinálsz? kikhez menekülsz? Hát nem hozzájuk???

Vagy inkább a Dunába ugranál a Böske-hídról?

2010. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
ha a barátokra jóban rosszban számíthatok akkor a barátok,ha viszont nem akkor szerelem :)
2010. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem igaz szerelmet sokkal nehezebb találni mint igaz barátot. Barátok megint csak nincsenek, mert az embernek igaz barátja is csak egy van. És az nem állít választás elé.
2010. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

szerelmet.Nem a barátokkal élném le az életem.Barátokat mindig találsz.Egy legyen ki igaz és melletted áljon.

22l

2010. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
most jelenleg egyértelműen a szerelmet...de ehhez hozzá kell tenni h nekem nincsenek igaz barátaim,ha lennének lehetséges h őket választanám egy pasi helyett...
2010. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem azt, aki erre a választásra rákényszerít. Mert gondolom, (legalább) az egyik fél akarja, hogy válassz. Aki ilyen választásra késztet, az nem is szeret igazán.
2010. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Ha igaz barátaid vannak, akkor őket. Ők életed végig veled maradnak, és önzetlenül támogatnak, veled örülnek, veled sírnak...

Másfelől ha a párod választásra kényszerít, akkor úgysem vagy fontos számára. Egyszer én is kerültem ilyen választás elé, azóta tudom, hogy a barátaimra mindig számíthatok, a szerelmemre meg..:S (azóta már nem a "szerelmem")

2010. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
szerelmet. és hogy miért? mert jó esetben a szerelmem a legjobb barátom is egyben......
2010. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!