Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miként fogadjam el anyámat...

Miként fogadjam el anyámat úgy, hogy ő nem szeret? Mellettem van, ha kérem, mégiscsak a gyereke vagyok, de nem önmagamért. Ez nyilvánvaló.

Figyelt kérdés
..nem is az fáj, hogy nem szeret... Megszoktam már és elfogadtam így is. Hanem, hogy ezt úgy próbálja álcázni, hogy engem néz hatalmas hülyének közben... Egy példa: kérdezem, mikor jön át hozzám végre (két havonta egyszer szokott, 5 km-re élünk, szinte mindig én megyek hozzájuk), jönnek a kifogások. Az érdeklődése felém kimerül egy hogy vagy, Jól? -ban, tulképp magáról szeret beszélni. Öcsémet (26) imádja. Nem gyerekek vagyunk már, felnőttként (35)kérdezem mindezt. Gyereket tervezünk. Vajon az unokája sem fogja érdekelni, mert tőlem lett..??
2009. jan. 24. 14:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem. Neha beszelunk par percet. Anyu narcisztikus es annak a szociopata spektrumaban helyezkedik el valahol. Ahogy idosodott, a helyzet egyre rosszabb lesz. Ahogy felettem irta valaki anno, aki szinten masolta a megszokott csaladi mintazatot tudatalatt, nos, velem is ez tortent. Aztan az egeszet visszavezettem anyura, es valasztottam egy szabad eletet-mas kerdes, hogy ez egy eletre taccsra vagott, akkoriban nem volt annyi eszem, hogy terapiaban dolgozzak magamon. Nem haragszom ra, es azert, mert magam mergeznem ezzel- anyu meg nem tehet rola. Ez egy betegseg, ami nem gyogyithato, sot megprobalni is tilos. Azert irtam le, hogy ha vki idekeveredik, az tudja: fusson amerre lat.
ápr. 14. 09:50
 12/15 anonim ***** válasza:
Nő vagy?
ápr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem revelans kerdes.
ápr. 14. 10:54
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, anyámból indulok ki. Neki is van egy öccse. 4 év különbség.
ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Semmi gond, de ez nemektol teljesen fuggetlen, ennek a betegsegnek a lenyege az, hogy az agyuk bizonyos empatiaert felelos biokemiai es egyeb funkcioi korlatozottan mukodnek vagy eppenseggel sehogy.
ápr. 14. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!