Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember egyáltalán,...

Van olyan ember egyáltalán, akinek jó a karácsonya?

Figyelt kérdés
Most olvasgatok itt kérdéseket az elmúlt napokra visszamenőleg, és hihetetlen, mennyi olyan család van, ahol alkoholista, verekedő családtag van, férfiak, akik a párjukat utolsó lotyóként kezelik, elvált, depressziós emberek.
2010. dec. 24. 15:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Biztos van.... De én nem tartozom közéjük. Rossz a karácsony:@
2010. dec. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
Ott a legszebb a karàcsony,ahol kicsi gyermekek vannak.
2010. dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Karácsonyra nálunk mindenki meghülyül, ideges lesz, főleg anyám. Meg jön a versengés a családok között, hogy ki mit vesz, mindig rátesznek egy lapáttal az előző évi ajándékra, ha meg valamiből kisebb sikerül, akkor jönnek a megjegyzések, hogy tavaly nagyobb volt több volt stb. De azért szeretem a karácsonyt, néha előfordul, hogy megvan mg a régi hangulata.
2010. dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem jó a karácsonyom, szüleim együtt vannak, csak a szokásos veszekedés van, párommal ez a második karácsonyunk, és minden nagyon jó. Sajnálom, hogy ennyi embernek rossz az élete, mert ez nem csak a karácsonyra érvényes, amiket leírtál. De persze ilyenkor ezt mégnehezebb túlélni. Sok sikert hozzá mindenkiek, és Boldog Karácsonyt!
2010. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Bretso ***** válasza:
Nyílván, akinek jó a karácsony nem tesz fel itt kérdést, mert nincs miről, így az oldal ebből a szemszögből negatív képet mutat be. Sok hely van, ahol boldog a karácsony.
2010. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nálunk van kisgyerek,mégse jo a karácsony,januárban elköltözöm ugyanis a páromtol.
2010. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem se felemelő élmény,nem vagyok boldog.Iszok inkább valamit,és nem gondolok semmire,ez lesz a legjobb...
2010. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem most már jó,nincs aki alkoholizáljon a családban így nincs veszekedés.BEZZEG RÉGEN!Mikor apám részegen jött haza,majdnem minden nap.SOHA TÖBBET NEM AKAROK ILYET ÁTÉLNI.AZT TUDOM JAVASOLNI NEKTEK,MENEKÜLJETEK OLYAN HELYRŐL AHOL A PIA AZ ÚR A HÁZNÁL.
2010. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nálunk itt van unoktesóm, picike még a báttyámékkal szóval nálunk most jó..de amúgy...
2010. dec. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem egy átlagos pihenőnap, kicsit több idegességgel, és kicsit több édességgel. Gyerekként olyan jó volt és gondtalan. Közös társasozás, finom falatok.:) Imádtam. Talán majd ha nekem is lesz gyerekem kicsit újra visszajön az az érzés...

Az én apám is alkoholista, és verekedős(volt), jelenleg nem iszik, de rémes természete így is megkeseríti az életem.:S

2010. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!