Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ember az,...

Szerintetek milyen ember az, aki egy 3-4-5-6-7 éves gyereket nagyon megver, belevág a méteres csalánba?

Figyelt kérdés

írnátok erre jelzőket?

és mit tennétek a felnőtt "gyerek" helyében? számon kérnétek?

pusztán elméleti kérdés



2011. okt. 28. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Az tuti hogy az az ember nem normális. Még büntetésből sem kell egy gyereket agyon verni, legfeljebb büntetésből adni neki egy gyenge pofont ha nagyon rosszat csinált, max ennyi. Egyébként ha ismernék ilyen családot aki rendszeresen bántalmazza a gyerekét egyből fel jelenteném.

Az tény hogy a szülőkkel is elbeszélgetnék, meg esetleg a szomszédokkal, családi barátokkal is hogy ők erről mit tudnak.

2011. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

erről beszélgettünk ismerősökkel, pusztán elméleti kérdés

újságban olvastam, hogy van sok beteg állat

2011. okt. 28. 14:55
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Jelzőt nem szívesen. Minden normális ember tudja, hogy ez mit takar.

A felnőtt ember (gyerek)helyében megpróbálnám felejteni a múltat.

2011. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
A szülőknek NEVELNI kellene a gyereküket. Ha rendesen neveli, akkor a gyerek nem tesz olyat amiért meg kéne verni...
2011. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A bántalmazott gyerekek nagy része, SŐT! egyáltalán nem tesz olyat, amiért meg kellene verni. Az ilyen szülő nem a gyerek rosszaságát veri le, hanem saját idegbaját, vagy gonoszságát.

Ennek következtében a bántalmazottak azt gondolják, hogy ők a bűnösek. De ez nem igaz!

2011. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

14:58

és mégis hogyan felejtesz, ha pl az esetek 99%-ban olyan ember követi el a tettet, akivel közvetlen kontaktusban vagy nap mint nap?

2011. okt. 28. 17:22
 7/17 anonim ***** válasza:
98%
az én életemben volt már rá példa.. mondanom sem kell a mai napig nem tudom hova tenni, de egy bitos, örülök, hogy vége a gyerekkoromnak. Én nem szeretném még egyszer átélni ezt(gyerekkort) még úgy sem, hogy most én leszek a felnőtt...
2011. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%

Felejteni...talán rossz szó. Inkább valami helyére tevése a dolgoknak.

1. Nem te vagy a hibás. Ha azt érzed, nehezebb a továbblépés. Tehát, bocsáss meg magadnak.

2. Ha tudsz, valamennyire bocsáss meg neki is. (valami mentséget találj számára.

3. Fordítsd a történteket a magad és mások hasznára. Tudd azt, hogy helytelen, méltánytalan, és nem megengedhető senkivel szemben.

4. Ha a gyerekedet megütnéd, mindig jusson eszedbe, veled mi történt, és hogyan éreztél. (lehetősége sajnos megvan, a példa alapján.)

2011. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

17,22 vagyok

Én megbocsájtani nem fogok. Elég sokáig hibáztattam magam azért, mert engem hibáztattak. Így nehéz azt mondogatni, hogy nem az én hibám, hisz azt nevelték belém, hogy DE IGEN! az eszemmel persze tudom (már), hogy nem hibázhat egy gyerek. De ez Lóf@szt sem ér..az emléket nem tudom megszépíteni, felmenteni sem akarok senkit azzal, hogy mentséget keresek neki. És úgy étem, hogy nem akarom még egyszer átélni, hogy nő létemre, nem akarok gyereket.

2011. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

17,22-es

mi történt veled? :(

2011. okt. 28. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!