Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszeni fog...

Szerintetek tetszeni fog nekik? (inkább fius édesanyák)

Figyelt kérdés
tehát barátommal már több mint 1 éve eggyütt vagyunk, és ez az eslő karácsony amikor ott leszek náluk...anyósomnak vettünk barátommal közösen egy nadrágot és illatszer csomyagot, apósomnak dettó illatszer csomag és egy ing, sógornőmnek is dettó illatszer csomag és egy pulcsi...viszont én ma még sütöttem...(zserbó, kinder szelet, krémes, kókuszgolyó) mit gondoltok anyósomnak tetszeni fog az hogy sajátkeszítésű sütit csinálok neki/k?? :)
2010. dec. 24. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A fius anyukák örömmel fogadnak olyan barátnöt, akinek van kedve a konyhához is - szerintem igen jó ötlet, én örülnék ennek.
2010. dec. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En biztosan örûlnék neki nagyon,remélem a fiaimnak is ilyen lànyka lesz.
2010. dec. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár én pasi vok (32) de én az illatszeres ajándékot mindíg elbaltáztam, mert vhogy ösztönösen sikerült kiválasztani pont azt, ami nem igazán gyerebe annak, aki kapja. Azóta ilyen téren max. tusfürdőt v.valami hajra való kenceficéket veszek, azokból is csak olyat, ami majdnem minden csajszi által favorizált márka.
2010. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) remélem az illatszer csomaggal nem rontunk el semmit...barátommal közösen választottuk és ő azért jobbab tudja hogy mi tetszik a szüleinek :) a süti miadt pedig nagyon izgulok :$ és amugy 16 éves vagyok...és imádom a konyhát....(szakácsnak tanulok, és miután meg van a szakma egy élelmezés vezetőit is leszeretnék tenni)
2010. dec. 24. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!