Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen egy apa és...

Hogy lehet ilyen egy apa és egy testvér, pont karácsonykor?

Figyelt kérdés

Ez nem az én történetem,de sajnos nagyon megrázott.

Van egy apa, egy anya egy bátyó és a szenvedő (az öccs)

Elmentek 4en meglátogatni a bátyó gyerekét,este fél 9kor mentek.

Az apa és a bátyó erősen ittak, az öcs meg már hajnalban hazaakart menni, az öcsnek kellett volna vezetni.

A bátyó elkezdte lökdösni az öcsét na és az visszalökte elesett, így hát az apa neki állt a kisebbik gyerekének,és ketten megverték, fejbe is rúgták.

Na nem tudom hogy ki élt már át hasonlót, de nagyon sajnálom a fiút,bár 18éves elmúlt de nincs keresete nem tud sehova költözni.Hogy tehet valaki ilyet ráadásul a szeretet ünnepén??:O:(


2010. dec. 25. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

:S ez nagyon durva.


nálunk sem fenékig tejfel az élet.

idén hálistennek viszonylag nyugis volt az ünnep de ez amit írtál ez már tényleg durva:S

2010. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sajnálom szegényt
2010. dec. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el az emberi bunkóság határtalan... Sajnos vannak ilyen rosszindulatú emberek.. Ők ezt normálisnak tartják.
2010. dec. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:( sajnos igen ez így van, csak szegény fiút sajnálom, mert ő a barátom
2010. dec. 25. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!