Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha átmentek családtaghoz,...

Ha átmentek családtaghoz, testvér szülő stb. , előtte odaszóltok, vagy csak váratlanul mentek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Előfordul, hogy csak úgy beugrok de az ritka. Általában odaszólok, szerintem ez így korrekt.
2011. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Illik "bejelenteni", hiába családtaghoz mész... neki is lehet egyéb elfoglaltsága, illetve szokás készülni a vendégekre (takarítás, étel/ital).
2011. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen odaszólok
2011. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hozzám a bátyámék mindig váratlanul jönnek, most előbb összeszedtem magam és a babámat, mert kicsit lazán voltunk itthon. Kb. 5 perc volt és mire kimentem már nem voltak ott, mert, hogy nem vártak inkább. Most csak szerintem bunkók.
2011. szept. 17. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Persze hogy szólok, hiszen nem biztos, hogy otthon van.

Távolabbi családtag, barát lehet, hogy éppen fürdik, gyantázza a lábát, szexel, "titkos" üzleti ügyet bonyolít.

Egyébként nem kötelező kinyitni az ajtót.

2011. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, nem csak szerinted bunkók - már az elmenés részt illetően.


Van rokon, barát akikkel gyakran összejárunk, és néha "csak úgy beugrunk", mert nem azért megyünk, hogy készüljön ránk, ha alkalomra megyünk, az megint más, akkor előtte lebeszélünk mindent, de elég jól ismerjük egymást, hogy tudjuk, mikor lehet menni.

2011. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem,mert nem idegenekhez megyünk. Ha nincsenek otthon,akkor hiába mentünk. Ha zavarunk esetleg,akkor megmondjuk egymásnak és nincs semmi gond.
2011. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem,mert nem idegenekhez megyünk. Ha nincsenek otthon,akkor hiába mentünk. Ha zavarunk esetleg,akkor megmondjuk egymásnak és nincs semmi gond."


Attól még tiszteletben kell tartani más magánéletét. Én valószínű ha ezt rendszeresen tenné velem valaki elküldeném melegebb éghajlatra.

2018. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!