Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nézki a karácsonyfátok?

Hogy nézki a karácsonyfátok?

Figyelt kérdés
Mindenkinek szeretettel teljes boldog békés ünnepeket kívánok! :)
2010. dec. 25. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

több szín van rajta mint egy melegfelvonuláson....:D

Neked is Boldog Karácsonyt :)

2010. dec. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

pici, 50 centis, fehér, pink díszekkel. Az én szobámban van, mivel közösen megbeszéltük, hogy most nem állítjuk fel a nagy fát.

Boldog karit :)

15Ł

2010. dec. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Kb. 150 centi,ezüst és narancs sárga díszek vannak rajta.

Neked is kellemes ünnepeket!

L/20

2010. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nekünk kb 1,5 méter:) Csak ezüst és fehér díszek vannak rajta:) Nekünk minden évbe más színű:) Tavaly kék volt...jövőre pink lesz:)
2010. dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
egy méteres teszkó gazdaságos FEKETE műfenyő. ezüst díszekkel. frankón néz ki nagyon :)
2010. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

kb 1m magas,arany díszek vannak rajta:)


Boldog Karácsonyt!

2010. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Töves fenyőnk van, ki fogjuk ültetni a kertbe, ha szerencsénk lesz, megmarad.

Elég kevés karácsonyfadíszünk van, venni meg drága lett volna, úgyhogy sütöttem mézeskalácsot, csináltam habkarikát, meg sk. díszeket, azzal pótoltuk a hiányosságokat. :) Nagyon szép lett.

2010. dec. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekünk most élő van, csúnya nagyon, sokféle színből áll, sokféle mütyürrel, tiszta retro.

Én szerettem volna új díszeket de szüleim szerint jó ez, hisz nem unalmas szerintük.:)

18/L

Boldog karácsonyt

2010. dec. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sima lucfenyő, fehér ezüst jégkék díszekkel, és néhány piros üveggömb. Nagyon tuti. Mindenkinek Boldog Ünnepeket.
2010. dec. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kb. 2m magas, nagyon sok színes dísszel, szaloncukorral, habcsókkal, szalma díszekkel, girlanddal, fényekkel. Kicsit talán túlzásba estünk a férjemmel, de a gyerekeknek nagyon tetszik. Leírhatatlan boldogság volt, amikor megpillantották fát és láttuk rajtuk, hogy sikerült megteremteni a csodát.
2010. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!