Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátanátok a lányotoknak?...

Megbocsátanátok a lányotoknak? Bocsi, hosszú lesz.

Figyelt kérdés
Van egy anya, 2 gyerekkel. Az idősebb (a lány) az extől van, kevésbé szereti, mint a fiút. Egy nap a lány találkozik egy pasival a buszon, randizgatnak, minden. Te nem igazán szereted a pasit, de eltűröd, mondván a 14 éves lányod még úgysem találta meg az igazit. 17 évesen terhes lesz, 6 hónapos terhesen férjhez megy a sráchoz (aki ráadásul más vallású). 15 éve történt mindez, de azóta nem beszéltetek, semmit nem tudtok a másikról, pedig 5 km-re laktok egymástól. Megbocsátanátok neki(k)?
2010. dec. 25. 14:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha ennyi idő alatt nem tudtak megbékélni akkor veszett ügy. Talán egy nagyobb baj döbbentené rá őket, hogy elveszítették egymást de lehet akkor már késő, túl sok kihagyott lehetőség, túlsok sérelem és az egymásra mutogatás.:( sajnálom
2010. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Hogy mi van???
2010. dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

A probléma ott kezdődik, hogy az anya az egyik gyerekét kevésbé szereti. Innentől kezdve a lány minden lépése érthető és megbocsátható és javarészt a szülő hibája.

Bocs, én is menekültem volna a lány helyében.

2010. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A volt férj meghalt, az anya a temetésére el sem ment. Ha ez nem elég nagy baj, akkor nem tudom mi...
2010. dec. 25. 14:40
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

A kérdés, hogy miért nem beszéltek ennyi ideig? Hogy váltak el egymástól utoljára, mekkora volt a veszekedés, esetleg milyen mélyen bántották meg egymást.

De az nem sok jót mond el egy anyáról, ha ennyi ideig nem keresi a gyerekét, nem kíváncsi az unokájára, nem érdekli, élnek-e, halnak-e.

Ha a lány szeretne próbálkozni a béküléssel, egy próbát megér, de nagy elvárásai ne legyenek a találkozással kapcsolatban.

2010. dec. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

miért kéne ezért megharagudni egyáltalán?

ha esetleg pénzzel akartak volna pumpolni, akkor érthető, de nyilván nem, ha még csak nem is tartották a kapcsolatot.

ugyan mi jelentősége van annak, ha más vallású?? nem is értem, nem 150 évvel ezelőtt vagyunk.

ha pl. muzulmán, akkor rendben van, hogy aggódik az anya, de különben nem.

mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, ha ő megtartotta a babát, önállóan fel tudja nevelni, anélkül, hogy a felmenőire támaszkodna, akkor tulajdonképpen rendben is van.

2010. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
sokkal inkább az anyának kéne bűnbánó módon viselkedni, és bocsánatot kérnie mindkét gyerekétől(!), mert nem egyformán szerette a gyerekeit, rossz példát mutatott.
2010. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

És ezek után a kislányt hibáztatja??? Felfordul a gyomrom.

Te a lány vagy?

2010. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként én érzelmi kivételezést soha nem bocsátanék meg.
2010. dec. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem, én az unoka vagyok, csak szar, hogy soha nem láttam a nagyszüleimet.

A válaszokat köszi mindenkinek.

2010. dec. 25. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!