Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dec 24én látogatni idegeneket?...

Dec 24én látogatni idegeneket? Nálatok szokás ez?

Figyelt kérdés
Anyóséknál láttam, hogy nagyon sok szomszéd megy át egymáshoz össze-vissza sörözni meg dumálgatni. Apu is ott zavarta a szomszédot de nekem ez olyan durva. Mármint nem 24-ém a családdal kell lenni s máskor látogani? Fura volt és szerintem illetlen hisz ilyenkor mindenki süt főz, nem é rá folyton takarítani eg vendéggel foglalkozni. Nálatok, hogy van ez?
2010. dec. 25. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Számomra is ez a legnagyobb pofátlanság ami létezik. Bár hozzánk is jöttek, de engem rohadtul irritál, aki nem családtag mégis jön. Erre van az első és második ünnep szerintem. Barátnőm 8 év van együtt a vőlegényével, mégsincsenek együtt 24-én, mert ez a család napja. Én is így gondolom.
2010. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez igy van illetlenség,ha csak nem külön névreszóló meghivást kap valaki,és feltétlenül számitanak rá.
2010. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én így lettem nevelve,és amióta családom van ugyanaz a szokás

24-én csakis a szűk család..A mi esetünkben:ÉN+ FÉRJEM+FIAM.

25-26-án jöhetnek a rokonok,barátok látogatóba,vagy mi megyünk..De már ezek az összejövetelek is előre meg vannak beszélve,hogy ki kikor hova megy..Mi minden évben 25-én a testvérek összejövünk egy barátságos ebédre..Minden évben a soron következő testvérnél van a találka.Tavaly nálam volt.Idén a bátyámnál van.Jövőre a nővéremnél lesz,majd a húgomnál és így megy a körforgás.de 24-e csakis a kis család!

2010. dec. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már meglepődtem de akkor jól tudtam. :)
2010. dec. 25. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, csak emberi időben szóljon hogy jön, mert akkor úgy készülök az étellel-itallal. Nincs ezzel semmi baj se.
2010. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!