Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meghalt valakim milyen...

Ha meghalt valakim milyen sms-t szokás/kéne küldenem a feleségének? =/ Többi lent.

Figyelt kérdés
Meghalt egy nagyon közeli rokonom és a feleségének szeretnék egy sms-t küldeni de nemtudom, hogy mit irjak bele. Ötletek?:/
2011. okt. 1. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán hívd fel. AZ SMS-t nem erre találták ki. Főleg ha közeli rokon.
2011. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban illene felhívni, és röviden részvétet nyilvánítani.
2011. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Telefonbeszelgetes, majd udv. kartya.
2011. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ragaszkodsz sms-hez?Inkább hívd fel,szerintem ez jobb megoldás.
2011. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
sms-t semmiképp ne írj, inkább hívd fel, vagy menj el hozzá, és kérdezd meg, hogy tudsz-e segíteni neki valamiben.
2011. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sms-t??? Hát szerintem leginkább semmilyet ne küldj! majd szóban ha találkoztok,de nehogy már sms-ben!
2011. okt. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És mit mondjak, ha felhívom ? Nem vagyok ebben még jártas =/
2011. okt. 1. 10:14
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Csak ne ezt az "Őszinte részvétem" szöveget mondd,annyira személytelen,Én gyűlölöm ezt a mondatot.Mi meg is kértük az ismerősöket hogy ne nyilvánítsanak részvétet,ezt inkább mellőzzék.Sokkal jobb volt így.Egyébként is ez egy annyira közömbös mondat,mi az hogy részvétem,miben vesz részt az illető,főleg akik nem is állta közel hozzá? Én a telefon hívást is mellőzném.Elmennék a temetésre,ezzel kifejezném a tiszteletem,ennyi.
2011. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
SMS-be szerintem se kéne. Ha nem lakik túl messze a hölgy, akkor menj el hozzá személyesen. Szerintem neki is jólesne ha lenne vele valaki.
2011. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

sms-t ilyen helyzetben???????? komolyan ekkora tahók vannak???? még jó hogy nem lájkolod a fészúk bejegyzését


pláne nagyon közeli rokon


1 küldesz neki részvéttáviratot - ha messze lakik

2 felhívod és mondod, hogy részvéted szeretnéd kifejezni

3 átmész hozzá viszel valami kaját, mert nyilván nem főzőcskézni van kedve épp és részvéted nyilvánítod

2011. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!