Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telt a karácsonyotok?...

Hogy telt a karácsonyotok? Mit kaptatok? Meséljetek!

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
parfüm,ing,nadrág + meg azt h ellopták a motorom ...szent este
2010. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól telt,igazán izgalmas volt.Nem kellett dolgoznom aznap,így még eltudtam menni vásárolni.Jókat ettünk,szétcincáltuk az ajándékokat.Én kaptam egy pink plüss melegítőt,egy fekete-fehér ágynemű garnitúrát(hozzá fekete lepedőt),hippsy termékeket,egy bulgari parfümöt,egy lacoste parfümöt és egy guess táskát.
2010. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

unalmas volt,tv előtt,gagyi filmek

ajándékok:ruhák,pénz,cicás takaró,naptár,fésü,sapka

2010. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiam bárányhimlős lett 24-e reggelre
2010. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és kaptam egy mérőpoharat a gyerekektől ajándékba :)
2010. dec. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát nagyon izgalmas karácsonyotok volt,meséljetek még!!!
2010. dec. 26. 19:08
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szenteste párommal voltunk kettesben (tavaly óta élünk együtt). Tegnap az ő családjánál ebédre, a nagyanyjánál jött össze a család, vacsira meg az én szüleimhez, ahol a keresztszüleim is ott voltak. Ma pedig az én teljes családommal töltöttük a napot a nagyszüleimnél.

Nagyon jó volt, ezért szeretem a Karácsonyt, mert igaz a teljes rokonságot látom minden héten legalább egyszer, de azért jó összeülni.

Az ünneplés holnap folytatódik, János napot tartunk, apukám, leendő apósom, és a párom egyik neve is János.


És miket kaptam?

Barátomtól kaptam Swarovski szettet (füli, medál, lánc, gyűrű egymáshoz passzol), egy parfümöt (Xtina egyik parfümje) és egy könyvet (Gyilkos elmék könyv).

A többit nem sorolom fel külön-külön kitől kaptam, de kaptam ruhákat, parfümöket, különböző könyveket, fülbevalókat, és egy másik orrpiercinget is.


Kérdező: neked hogy telt a Karácsony? Szilveszteri tervek?


21/N

2010. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát nálam nem volt karácsony,mert jehova tanúja vok.

De a nagyszüleimtől pénz kaptam.

2010. dec. 27. 12:39
 9/13 A kérdező kommentje:

Ja és szilveszterre még nincs tervem.

Nektek mi a tervetek a szilveszterre?

2010. dec. 27. 12:40
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég kimerítő volt a karácsonyom. A családommal voltam, este pedig átjött hozzánk a barátom is. Az ajándékom az volt, hogy megengedték, hogy vehessek magamnak még egy cicát. :) Emellett kaptam apróságokat: könyvet, faelefántot, pénzt, holmikat a cicának.
2010. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!