Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ikrek ezt tőletek kérdezem....

Ikrek ezt tőletek kérdezem. Meséljetek nekem sztorikat magatokról?

Figyelt kérdés

ikrek: ha van ikred írd le nekem:

milyen érzés hogy van egy másik belőled

hogy szólítanak mondjuk a tanárok pl ikreknek vagy pl:

annyira nem tudnak megkülömböztetni hogy mondjuk:

téged zsuzsának tesódat meg esztinek hívják akkor annyira nagy a hasonlóság h zsuzsaeszti mindkettőtök vagy simán az ikrek

szereted ha ikreknek hívnak?szereted hogy van az ikreddel közös neved?

egypetéjüek vagytok..nemetek?

lehetőleg úgy írjatok hogy többesszámba h jelen vagytok mindanyian mármint az ikretek is

érdekeségek csak rólatok?

volt már ciki helyzetetek abból hogy összekevertek

szoktatok összeöltözni vagy olyanokat csináltok mint egy ikerpár hogy egymás helyett feleltek

ikrek:mindent akarok tudni rólatok


2010. máj. 28. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ikertesóm. Ő Árpi én Bálint

Szerintem jó érzés, hogy van egy másik is, bár nem mindig.

A tanárok gyakran összekevertek minket...ezért egyszer őt vitték az igazgatóhoz :D aztán kiderült h nem is ő volt.

Nem nagyon bírom ha ikereknek hívnak, főleg azt utálom ha hasonlítgatnak. Külön lakunk, néha meglátogatjuk egymást. Egyszer a barátnője véletlenül engem smárolt le..×D

2010. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ha ez érdekességnek számít h az ujjlenyomatunk majdnem egyforma csak 1-2 vonal különbözik. Egyforma magasak vagyunk, általában egyformán gondolkozunk, ő matekból erős volt én gyenge, magyarból gyenge volt én erős, sokkal többet tud rólam mint én róla, rosszak voltunk nagyon, egymás játékait lenyúltuk, egyszer engem vitt anyukánk orvoshoz helyette, ő nyugodtabb mint én, ugyanolyan a mosolyunk, van egy heg a lábunkon ugyanazon a helyen, amikor nagyanyánk adott nekünk csokit én 2× mentem elé ezért én kétszer kaptam mert ugyanúgy voltunk felöltözve :D. Most több nem jut eszembe. Majd még írok ha valami eszembe jut :D

21/F

2010. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm

első: nem értem mért baj ha ikreknek hívnak..elmondod mért nem szereted?

második:köszi jó sztori

2010. máj. 29. 11:13
 4/4 anonim válasza:
Hallod ikergyerek, az hogy lécci válaszolsz a fent lévő kérdésekre mind.
2010. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!