Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk és lányok! Ha megcsaljáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok! Ha megcsaljátok a párotok, mennyi az esély rá hogy megtudja? Van-e lelkiismeret furdalásotok utánna? Meseljétek el hogyan eltétek át a mégcsalást mindkét felröl!

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:

100%, hogy megtudja, mégpedig azért mert képtelen vagyok sokáig eltitkolni, hazudni, hamar összeomlok és én magam vallok... innen kitalálhatod, h mi a válasz a köv. kérdésre: igen, van lelkiismeretfurdalás, nagyon erősen


az exemet csókkal csaltam meg, azért mert már hónapok óta nem törődött velem...el akartam neki mondani, de mivel sosem beszéltünk, nem volt rá alkalmam, hamarabb lebuktam, meglátott, ahogy a másik fiúval ücsörgök egy pubban és beszélgetünk...kifordult, elment, én utána, nekem szegezte a kérdést: lefeküdtél vele? egyből mondtam, hogy nem, de megcsókoltam, és hogy nem esett jól, mert azt kívántam, bár ő csókolna így, ezért eltoltam magamtól a srácot, felszaladtam a szobámba és bőgni kezdtem a párom után.... (ez a sztori teljesen igaz volt, de persze ő nem hitte el)...megbocsátott ugyan és egy hétig törődött is velem, de vége lett, mert utána minden ment ugyanúgy, mint előtte...

2011. okt. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Bármikor bármi kiderülhet. Én elég jól hazudok (nem vagyok büszke rá, mielőtt letámadtok), még soha nem derült ki semmi. De ez nem jelenti azt, hogy soha nem is fog. Lelkiismeret furdalásom nincs, remekül meg tudom magyarázni magamnak, hogy miért csináltam.
2011. okt. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 napietus ***** válasza:
59%

a férjemet nem csalom meg :) volt olyan, hogy megcsaltam pasimat, nem tudta meg. van agyam és használom is.


az történt, hogy először ő csalt meg engem. persze lebukott, mert butus volt. nem az eszéért szerettem :D rá kb. 2 hétre én is megcsaltam. nem bosszúból, nagyon kívántam azt a pasit, de mivel ő is megcsalt, így eszembe se jutott, hogy ne tegyem meg, és kicsit sem volt lelkiismeret furdalásom. most sem bánom.


29/N

2011. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!