Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon sokkal többet...

Tényleg nagyon sokkal többet költött rám, mint én rá?

Figyelt kérdés

a családom nem jómódú, és nem értek a márkákhoz.

a barátomtól karácsonyra egy csókos üvegű salvador dali parfümöt kaptam (100milis), és 1 zara kardigánt, + fölsőt.

A barátnőm szerint ezek drága cuccok. Mennyibe kerülhetnek kb.? Mert ha sok, akk ez azt jelenti, h én nagyonsokkal kevesebb értékben adtam neki (csak egy üveg pálinkát, és 1 csokit kapott tőlem)... és ez így rossz érzés. Nem láttam rajta semmit, h bántaná, de most elkezdtem aggódni.


2010. dec. 26. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Téged nem zavar hogy a karácsony nem a pénzről szól?!Hány éves vagy, 12?
2010. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

parfüm: 7000

Kardigán:7-8000 (minimum)

Felső: 5-6 ezer (minimum)

2010. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi egy másik kérdezőnek egy bankszámlát adtak,szóval a párod még kispályás..
2010. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudom, h nem a pénzről szól, csak ez így akk kellemetlenül jön ki
2010. dec. 26. 21:08
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

attól függ, milyen az a felső, meg a kardigán.

a legegyeszerűbb felső kb. 3000 Ft, egy kardi úgy 5000.

de biztos nem a legszimplább, szóval szerintem számolhatsz másfélszeres, kétszeres árral.

a parfümről fogalmam sincs.

2010. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
ha ismer, és tudja mit engedhetsz meg magadnak, akkor nem érzi azt, hogy keveset adtál. de sztem a karácsony nem a pénzről szól...
2010. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ezt beszéld meg a barátoddal, mint itt, hasonló szavakkal.

Mondd neki, hogy a barátnőd szerint ezek nagyon drága dolgok, te ehhez nem értesz az ilyesmihez, de most kellemetlenül érzed magad, mert te nem tudtál ennyit költeni rá, és ne is számítson hasonlóra, mert egyszerűen nem állsz úgy anyagilag.

Egyébként én soha nem azért adok valakinek ajándékot, mert hasonló értékben várok viszonzást, csak örömet akarok neki szerezni.

Gondolom ő is, nyugi.

2010. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felesleges ezen aggódni. Pont ugyanebben a cipőben járok én is jelenleg. Én sokkal nagyobbat kaptam, mint amit adtam, de tudta, hogy nem tudok neki nagy ajándékot venni. Engem is nagyon zavart, de nem kell ilyen tragikusan felvenni, örülj neki, hogy megpróbált minél jobban a kedvedben járni, és ne azzal foglalkozni, hogy mi mennyibe kerülhetett.:)
2010. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb tisztázzátok előre a játékszabályokat, szabjatok egy tól-ig összeghatárt és az legyen a márvadó. Akkor nincs ilyen baj. Mivel nem beszéltétek meg előre, így ne érezd magad hülyén, a szándék a fontos.
2010. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!