Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszamenőleg ki akarja velem...

Visszamenőleg ki akarja velem fizettetni amit apu rám költött. Normális szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy féltestvérem apai részről. Soha sem éltünk együtt. Apu meghalt, és a tesóm a hagyatéki előtt felhozta, hogy kevesebb rész illet meg engem, mert én együtt éltem apuval 20 éves koromig, ő etetett, öltöztetett, biztosította hogy legyen fedél a fejem fölött. Most ez kb olyan mintha vissza szeretné velem fizettetni 20 évre visszamenőleg azt a kaját, amit apu vett nekem. Pedig rendesen kapta ő is a tartásdíjat anno, eljött velünk vidékre a nagyszülőkhöz nyaralni, ahol tudott segítette őt is apu. Most ez milyen dolog? Mintha megakarná velem fizettetni azt, hogy az ő édesanyjával elváltak...
2011. jún. 29. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A hagyatéki tárgyaláson ki fogják röhögni!
2011. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
tök mindegy mit hoz fel, törvény szerint egyforma részt örököltök
2011. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Pénzéhes és szemét dolog. De úgyis szét fogják röhögni a tárgyaláson... ezzel csak magát járatja le, hogy rajtad akarja leverni azt, amit mások miatt nélkülöznie kellett...
2011. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudnék mesélni én is a hagyatékokról...szerintem sok a tüske benne.

Amiért nem volt "rendes családja most így szeretné ha megtérülne de elég nagy pofátlanság az tény.Ilyen nincs.Ne is rágódj rajta mert nem fog érvényre jutni az ő akarata.Felesleges kapálózás,

2011. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

IstenFerfi válasza:

"A hagyatéki tárgyaláson ki fogják röhögni!"

ott a pont. ha nem hajlandó ezt magától belátni majd más elhiteti vele h mennyire nincs igaza.


am megkérdezhetem h féltestvéred lány vagy fiú?

2011. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is tudok egy dettó ilyen történetet bár nem sokat tudok róla csak nagy vonalakban de ua a helyzet mint amiről te is írsz.Ők srácok mind a ketten és szintén a féltestvér akar az apuka halála után többet kapni mint kellene.
2011. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak magát fogja lejáratni,és sokan elfordulnak majd tőle,mert nem akarnak majd egy pénzszipollyal keveredni.
2011. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez mókás. Blokkokat nem kér? Vagy pontos kimutatást arról, hogy hány zsömlét ettél meg ennyi idő alatt? O.o
2011. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Ő nem a hagyatékin adta ezt elő, hanem miközben odamentünk, az autóban mondta. Meg jött olyan dologgal is, hogy apu meg az én édesanyám "vagyonközösségben éltek" , tehát még szinte anyum részét is szerette volna kifizettetni velem. (ezt a vagyonközösség dolgot meg szerintem ügyvédtől tudakolta ki, hogy mégis hogyan lehetne velem kiszúrni...)


Lány a tesóm, és leginkább az anyja az aki hátulról támogatja őt.

2011. jún. 29. 23:01
 10/17 anonim ***** válasza:
Én helyebe nem tartanám vele a kapcsolatot se,mert ez csak a kezdet a részéről.
2011. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!