Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden vágyam az, hogy megtalá...

Minden vágyam az, hogy megtaláljam életem értelmét! De hol?

Figyelt kérdés
Lehet kissé maradi vagyok,de szeretnék elhalmozni egy kedves,aranyos nőt minden földi jóval és nagyon sok szeretettel.Mit ér a sok pénz is ha nincs hozzá társ?Az év nagy részében utazgatni szoktam,sokszor egyedül,és már ez is unalmas kezd lenni.Sokszor nem vesznek komolyan,mert azt hiszik hogy egy jóképű pasi biztos csak egy éjszakás kalandot akar,nem is sejtik,hogy én is érző lélek vagyok.Szóval Hölgyeim:mit tanácsoltok?
2010. dec. 27. 00:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Azt, hogy legyél tökös :) Ne halmozz el, az megalázó, ne imádj az első perctől csak kedvelj és kívánj :) Tűnj elérhetetlennek, de mégis te vadássz.

Ha ezt tudod, márpedig ez minden férfiben megvan,akkor nyert ügyed van a nőknél :)

2010. dec. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Légy kitartó, mindenki megtalálja a magának való lányt. Ne csüggedj:)
2010. dec. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként ne csodálkozz, ha egy hirtelen imádattal rendelkező jó megjelenésű fasziról azt gondolják szexet akar, én is ezt gondolnám, de meg sem fordulna a fejemben,hogy nincs lelked. A kettő nem függ össze.
2010. dec. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Az első válaszoló válaszával szóról szóra egyetértek! :) Hány éves vagy és hol élsz? (ismerkedési tippeket adhatok esetleg) :)
2010. dec. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
én pont egy ilyet pasira vágyom. hány éves vagy?
2010. dec. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Írj nekem :)
2010. dec. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
33éves vagyok,és Pesten élek,a cégem is itt van,de sok időt töltök más helyeken is..
2010. dec. 27. 01:02
 8/19 anonim ***** válasza:
És hány nőd volt eddig?
2010. dec. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
És milyen korosztályban gondolkodsz?
2010. dec. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Jaés még valami: Éreztél már olyat,hogy egy nő szexuálisan kíván téged, akár ismeretlenül? Ha igen akkor tudod milyen jó ébresztgetni az ocsmány gondolatokat, ne foszd meg ettől a nőket az udvarlás és párkeresés miatt.

Szerintem nagyon akarod és nagyon feszes vagy. Lazíts :)

2010. dec. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!