Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek akkor, ha tudomás...

Mit tennétek akkor, ha tudomásotokra jutna, hogy az egyik rokonotok férje rendszeresen "félrelépeget"?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám neki. Tudom, sokan azon az oldalon állnka, hogy nem az én dolgom, nem ütöm bele az orrom. De egyrészt undorítónak tartom az gy mindenképp elmondanám, vállalva azt, hogy esetleg a rokonom megharagszik, vagy nem hisz nekem azonnal. A bogarat elültetném a fülében, és a férj is megtudná, hogy figyelik. Így megoldódhat a dolog.
2010. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
megenném
2010. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:

egy rész valahogy eltűnt:

"azzal, hogy nem szólok, falazok a hűtlennek, ami végképp megengedhetetlen lenne szerintem"

2010. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is elmondanám.

Bár ez függ attól, hogy milyen viszonyban vagytok. (ha rossz a viszony, akkor gondolhatja azt is, hogy csak tönkre akarod tenni)

Én is örülnék neki, ha szólna nekem bárki is, hogy a párom rosszat tesz, legalább kereshetnék olyan embert, aki megérdemli, hogy foglalkozzam vele. És nem haragudnék a hír hozójára, hisz ő csak segíteni akar nekem. (bár ez én vagyok, mások nem biztos, hogy így gondolják)

Számíts arra, hogy haragudni fog rád és a férj is lehet bosszút akar majd állni, ha olyan típus.

2010. dec. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem tartozik Ram, a sajat ugye pl.!

Ha viszont annyira kozelrol erint a teme, es megalazonak erzed ezt, amit a parjaval csinal, akkor talan beleavatkozhatsz, de valoszinu, hogy az okat kellene kideriteni, hogy miert mashol keresi azt, amit otthon is megkaphatna!

2010. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

11:15

A logikád kissé meredek. Ha nem tartozik rád, hogy csalja a férje és nem szólsz neki, akkor az oka rád tartozik? Hogy mi a gond a házasságukban, azt neked kell kiderítened? Szerintem ezért is kell szólni: egyrészt nem falazok a hűtlennek, nem hagyom, hogy megalázzák a rokonom, plusz a kezébe adom a feladatot, hogy vizsgálódjon.

2010. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%

semmi közöd hozzá

hagyd rájuk

2010. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

11:15

furcsa elképzeléseid vannak a megcsalásról!


Az ok, hogy gör-ény a megcsaló.

Ennyi.

Kérdező,

mindenféleképpen szólj a rokonodnak!

"...cinkos, aki néma..."

2010. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a viszonyom a rokonommal. Anyámnak pl elmondanám,nagynénémnek már nem.. egyszerűen azért,mert nem érdekel. Majd rájön,nem feladatom az ő életútját egyengetni.

Anyukámnak mindneképpen elmondanám,mert nem szeretném ha hazugságban élne. Távolabbi rokonokkal én nem nagyon tartom a kapcsolatot,nem érdekelnek

2010. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

11:56

Pl. ha egy kedves es kozeli rokonomrol lenne szo, es ismernem az eletkorulmenyuket, s tudnam azt, hogy pl. az unokatestverem ezt nem erdemli meg, akkor igenis rakerdeznek a parjara, hogy miert ....?

Ha tavoli rokon, s nem ismerem Oket annyira, akkor nem szolnek bele, mivel a maganugyuk.

2010. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!