Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélye van fiúk nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van fiúk nálatok olyan lánynak aki tudomásotokra hozza hogy tetszetek neki, de tudtok róla hogy van barátja?

Figyelt kérdés
Van barátom, de tetszik egy srác akinek van fogalma róla h kapcsolatban élek, ti nyitottak lennétek e ilyen lány felé, vagy akár beleszeretni.. Ja azt tudni kell két évig nem is néztem a srác felé, nemrég kezdett el tetszeni, kíváncsi lennék én is tetszem e neki, még nem tudom hogy hozzam a tudtára.
2009. márc. 15. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

ha van barátod akkor mi a nyavalyáért akarod elmondani a srácnak h tetszik?? jó persze van olyan h ott a barátod és más megtetszik mellette, de ez rendszerint csak futó fellángolás és pár héten belül el is múlik... ha meg nem, akkor ki kell lépni az adott kapcsolatból!

képzeld csak el mit gondolnál arról a lányról, akivel a barátod közli csak úgy h bejön neki, szépen rányomul a barátodra? szerinted ez mennyire lenne erkölcsös viselkedés mind a barátod, mind a lány oldaláról?

2009. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En lany vagyok ugyan, de leirnam a velemenyem a dologrol.


Nem tudom, milyen problemak vannak a mostani kapcsolatodban, ha egyatalan vannak. Nincs azzal semmi problema, ha valaki mas is tetszik - huseget fogadtal, nem vaksagot - de az, ha mar "komolyan" foglalkoztat, hogy mennyi eselyed van nala, kvazi ertelmetlenne minositi a mostani kapcsolatod.

Ha akarsz barmit is ettol a pasitol, szakits az elozovel, o is batrabban fog kezdemenyezni, es teged sem konyvel el mindenki annak, aminek. Mert amit irtal - kapcsolatban vagy, de tudni akarod, hogy tetszel-e neki, es tudtara hozni, hogy o is neked, illetve hogy viszonyul ehhez az egeszhez... tudatosan szeretot akarsz bevonni a kapcsolatodba? Enyhen szolva nem tisztesseges a mostani abratoddal szemben.

2009. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
beleszeretni nem hiszem, csak ha szakítottak, de lazább kapcsolatra hajlandó lennék! 22/F
2009. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!