Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha tudomásotokra jutna, hogy...

Ha tudomásotokra jutna, hogy egy barátnőtök többször lopott már üzletekből, akkor megszakítanátok vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
3 éves a gyerekem és babamasszázson megismerkedtem egy anyukával, akinek ugyanakkora gyereke van. A kisfiam és az ő kisfia barátok, nagyon szeretik egymást. Az anyuka nekem első látásra szimpi volt, én neki nem, de aztán ez megváltozott. Ő megkedvelt engem, én is kedveltem, de nem mondanám rá, hogy jó barátnőm... Elkezdtünk esténként futni menni és akkor avatott be, hogy az elmúlt 1 évben több dolgot is lopott üzletekből. Nincs rá szüksége. a férje havi fél millió körül keres kb, Ő otthon van a 2 gyerekkel. Mindenük megvan, a nagyszülők támogatják őket... Ti megszakítanátok vele a kapcsolatot? Ok, hogy most aranyos a kisfia, de ha nagy lesz, akkor mit lát otthon, mit tanít majd az én fiamnak. A hab a tortán, hogy hithű katolikusnak mondja magát. Én más vallású vagyok, de nem gondoltam soha, hogy olyan valaki, aki vallásos, diplomás és jómódú inget és fürdőruhát lop....
2011. júl. 17. 20:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
a kleptománia betegség, én segítenék neki, meghozni a helyes döntést, hogy kezeltesse magát...nyilván a segítséged reményében mondta el neked
2011. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

"megszakítanátok vele a kapcsolatot?"

Nem.

2011. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Ez betegség lehet nála, van valami problémája valószínűleg, és ezzel próbálja magára felhívni a figyelmet.
2011. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Én biztosan megszakítanám vele a kapcsolatot, pláne, hogy nem is vagytok annyira jóban.
2011. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Ez a nő kényszerbeteg. Kezeld úgy.
2011. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem eszembe sem jutna az, hogy megszakítsam vele a kapcsolatot egy ilyen ügy miatt.. Nem kell egyből azt a konzekvenciát levonni, hogy ezt majd átadja a gyerkőcének, aki majd a tiednek stb. Nem kell ennyire túlvariálni a dolgokat. Lehet, hogy csak fel akart vágni, vagy csak nagyot akart mondani valamivel. Esetleg valami egészen másért tulajdonította el azokat a tárgyakat, amiket nem kötött az orrodra...
2011. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Valami lelki gondja lehet. Vidd el inkább pszichológushoz.
2011. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Jól teszi!
2011. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
33%
kelptomániás..beteg
2011. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

Azonnal megszakítanám vele a kapcsolatot. Tolvaj, mert unatkozik. Az ok mindegy, aki tolvaj, az is marad. Méghogy betegség!

Méghogy katolikus! Szégyen!

Ne legyen a barátod. Hallottad már:"Madarat tolláról..."

2011. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!