Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti hogyan fogadnátok...

Szülők, ti hogyan fogadnátok ezt a gyerekedtől?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Alakulnak a dolgok egy lánynál, és lehet hamarsoan összejövünk, de még itthon nem mondtam semmit....jóba vagyok szüleimmel, nincs semmi gond, de nemtudom mit szólnának, a lány 1,5 évvel idősebb nálam, szép,okos lány, külső-belsővel sincs gond....csak tartok ,hogy mit szólnának...faterom is szokta néha mondani, hogy vigyázzak stb...nemjó a szerelem...de ezt csak azért mondja, mert volt egy elég szörnyű kapcsolata(anyám), és azóta egyedül van....még nagyszülők is itt élnek velünk....de nemtudom mit szólnának...
2010. dec. 27. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz semmi gond, a lényeg, hogy ti tudjátok , hogy szeretitek egymást:-)
2010. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi szeretjük egymást...egyikőnk se olyan, hogy minden hétvégén részegek vagyunk...csak nem tudom elképzelni mit szólnának.
2010. dec. 27. 14:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szemszögemből nézve, én elfogadnám. A lányom és a párja gyerekkori szerelem, már 14 évesen összejöttek, ma már 26 évesek. Én soha nem szóltam bele a kapcsolatába. Én csak akkor szóltam volna, ha valami link, iszákos pasast választott volna, de így miért bántsam őket, ha ők boldogok.
2010. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A puding próbája az evés ;) Szerintem várj vele, amíg kialakul valami, vagy ess túl rajta most, ha velük akarod megbeszélni a dolgokat, tanácsot kérni, satöbbi.
2010. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi kivetnivalót nem látok ebben. Meghivnám a barátnődet hozzánk
2010. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Másfél év a lány javára egyáltalán nem sok. Én 7 évvel vagyok idősebb a férjemnél, és lassan egy évtizede remekül működik a kapcsolatunk. Szerintem apukád inkább örülni fog a kapcsolatotoknak, hiszen a szülő számára nagyon fontos a gyereke boldogsága. Nem hiszem, hogy a saját rossz kapcsolatát vetítené ki rátok, mert valószínűleg az Ő számára sem az a cél, hogy Te magányos legyél. Azt inkább tartom elképzelhetőnek, hogy gyerekszerelemnek fogja fel, hiába érzel Te többet.

Visszatérve a kérdésedre, hogy mások hogyan fogadnák ezt a gyerekeiktől, hát szerintem jól. Én annyit várnék a fiamtól, hogy őszinte legyen hozzám.

Sok sikert a szerelemben:)

2010. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ÉN is másfél évvel vagyok idősebb a barátomnál. Amikor összejöttünk, ő még 14 volt. Az ég világon senkit nem zavart a korkülönbség.
2010. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak ha nem diszkós a csaj még talán a feleséged is lesz.

A normális komoly csajok nem félrelépősek.

18/F

2010. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem diszkós....jó 1-1 alkalommal eljár de csak ha jó barátnőjének van születésnapja stb....de nem szokott elmenni...
2010. dec. 27. 15:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nem lesz,hogy kicsivel idősebb a lány.

Nekem is van egy 16 éves fiam,és neki is 1 évvel idősebb a barátnője..Én csak annyit mondtam neki,hogy ők tudják mit akarnak,a kor nem gond,csak arra vigyázzanak,hogy ne legyen terhes a lány..Ha kell inkább elmegyek a lánnyal nőgyógyászhoz,és segítek,hogy megfelelő fogamzásgátlót kapjon,vagy ha kell adok adok pénzt óvszerre,de GYEREK NE LEGYEN!

Ha ti is vigyáztok erre,akkor nincs semmi gond..

2010. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!