Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki itt, aki otthon...

Van valaki itt, aki otthon tölti idén a szilvesztert? Mivel fogjátok múlatni az időt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 16:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi itthon leszünk, mivel van egy 11,5 hónapos babánk. Nem fog sokban különbözni a többi estétől. Nézzük a tv-t és ha fent bírunk maradni, akkor megvárjuk az éjfélt, koccintunk és alszunk.Nem túl izgi de ez jut idénre.
2010. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Idén ágyban akarom tölteni a szilvesztert. Nem veszek sem pezsgőt, sem virslit, semmit sem. Főzök teát, pizsibe bújunk, csinálunk melegszendvicset, szeretkezünk egy párszor aztán lefekszünk aludni. Ennyi.
2010. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Tanulással múlatom az időmet majd, mivel vizsgaidőszak van.
2010. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Én már évek óta egy nagy maratoni újévi msnezést tartok a barátnőimmel szilveszterkor. :D Mellette nézem a kabarét, eszek-iszok, és kicsit zenét hallgatok. Ennyi. :D Ez is jó tud lenni.
2010. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Tévézek, DVD-zek, lustizok, ennyi. Egyedülálló vagyok. Tavaly is így volt, azzal a különbséggel, hogy akkor fájt a fogam, miután karácsony előtt egy nappal a fogorvos betömte és január első munkanapjáig Cataflamon "éltem"... :-(((( Most fogfájás nélkül, de uaz lesz.
2010. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Apa dolgozik én meg babásan fogok fetrengeni az ágyon, így már nem vágyom sehová mindenórásan. Tanulok a vizsgáimra.
2010. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A barátomhoz fogok átmenni, pezsgőzünk, eszünk, tvzünk és .... :) Sosem voltam bulizós, de így 20 évesen végképp nem vágyom a "részegedjünk le és hányjunk, dugjunk, füvezzünk" típusú házibulikra, amiket a barátok szerveznek, barátom szintén nyugodtabb típus. Ráadásul jan. 3-án 2 vizsgával kezdek és nem akarok egész szombaton aludni, hanem ki akarom még használni utolsó tanulási rohamra. :)
2010. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Tv-zek, pihenek, tanulok.
2010. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
énis itthon töltöm de annyira nemis bánom :D nézem majd a kabarét meg az ilyenkor szokásos jó műsorokat :D és énis egyedülálló vagyok, de lehet hogy ezért kéne elmennem itthonról, de nekem jó így :]
2010. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Férjem külföldön dolgozik, édesanyámmal fogok szílveszterezni. Nekem semmiben sem különbözik a többi naptól. Nekem a nyár az istenem! És reménykedem a jövő évben nem élek át annyi fájdalmat, mint a mostaniban. Elvesztettem nem rég az apukámat!
2010. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!