Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki itt, aki otthon...

Van valaki itt, aki otthon tölti idén a szilvesztert? Mivel fogjátok múlatni az időt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 16:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Idén az én külön kérésemre töltjük itthon a szilvesztert. Rengeteget dolgoztunk még karácsonykor is, meg a két ünnep között is, végre egy (kettő) nap, amikor együtt lehetünk. A kedvenceit fogom főzni, az egész nap a pihenésről fog szólni. Játszunk, szeretkezünk, eszünk, alszunk, tetszőleges sorrendben.
2010. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az úgymond "barátaim" egy ideje hátat fordítottak nekem és nem hív senki buliba, betolakodni nem szokásom sehova, ezért évek óta itthon töltöm a szilvesztert. Tavaly a párommal voltunk kettesben, most is így lesz valószínűleg. Egyébként se vagyok egy nagy bulizós szóval nem fáj nagyon a szívem miatta.
2010. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Gyógyszeres kúra miatt sajnos alkoholt nem ihatok még bő egy hétig. Így nem is érezném jól magam egy buliban, ahol még egy kortyot se ihatok, mert "összegerjed" a gyógyszerrel.

Amúgy a férjemmel vigyázunk a szüleim és a saját kutyánkra. Szerintem nálam is kaja-szeretkezés-játék sorrend lesz.

Meg hajkurásszuk a kutyákat a lakásban, ha elindul a petárdázuás és világgá akarnak menni.

2010. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!