Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hely Miskolcon a Zöld...

Milyen hely Miskolcon a Zöld Sárkány Teázó?

Figyelt kérdés

Milyen a hangulata? Milyenek az árak? Nagy tömeg szokott lenni?


Köszönöm a válaszokat


2010. dec. 28. 20:41
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Én nem mondanám a drágának, ha pl. összehasonlítom egy szinvaparki teázóval/kávézóval. Az a mennyiség, amivel kiszolgálnak közel 1000 forintért, szerintem megéri. A süteményeket nem próbáltam, de a teák nagyon finomak, maga a hely pedig roppant különleges, nagyon szépen és kényelmesen van berendezve.
2015. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a dekor erdekes es a maga modjan szep. Azonabn egy a hatranya, hogy amiota megnyitott -vagy 18 eve- nem volt rajta valtoztatva semmi, kiveve 1-2 uj asztal. Sok minden eleg poros es koszos.

Ha teazom naluk, a wc-t mindenkeppen el szoktam kerulni.

2015. máj. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha figyelembe veszem a 10-es valaszolo velemenyet, akkor kulonosen aktualisnak talalnam en is, amit az elottem szolo irt. Az arak emelkednek, minimalis befektetessel a megnyitas ota. Az uj kepek a falon vagy az olcso, de nem odaillo rattan butorok elhelyezeset en sajna nem neveznem felujitasnak.

A hangulat valoban kellemes, de sajnos mar lattam en is a mosdot vagy hogy hogyan mosogatott a korabbi alkalmazott vagy a bar nagyon baratsagos ( bozontos) masik holgy. 1-2 szivacshuzigalas es kesz.

En bevallom gyakrabban jarnek, de inkabb megyek mar a Freibe, ahol rendezett es tiszta minden. ( ha nem, legalabb annak tunik)

2015. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Valóban ugyanaz minden, mint 15 éve, de szerintem pont ez benne a vonzó. Ugyanazok a rozoga székek, repedezett tetejű asztalok, minden ugyanaz, sok régi emléket felidéznek bennem. Ugyanazok a régi, elpattant szélű teáskannák és csészék, szerintem ez így jó ahogy van, hozzátartozik a Zöld Sárkány hangulatához.
2017. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha kapnanak az egeszsegugytol egy ellenorzest, a mosdo miatt tuti nem mennenek at. Peneszes, a wc papir csak ugy feldobalva a a tartaly tetejere. Nem ugy tunik, hogy takaritanak, elmegy tole az etvagyam.
2017. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!