Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám újra terhes és nagyon...

Anyám újra terhes és nagyon bunkó dolgot mondott a család. Ha elérünk egy bizonyos kort, akkor kell egy másik vagy mi?

Figyelt kérdés
Anyám 2 hete mondta el, hogy lesz tesóm. Van egy idősebb bátyám, ő most 18 éves, én 16 éves vagyok. Bevallom őszintén, egyikünk sem örül ennek az egésznek, de nem szólunk semmit. Karácsonykor mondták el anyámék a rokonoknak és olyanokat mondtak, hogy "Na reméljük, ha lány lesz, kis színésznő lesz belőle, gyerekek úgysem olyan művészi beállítottságúak". Hogy mondhattak ilyet?? Én írok, rajzolok, zenélek. Bátyám is rajzol, nem is akárhogy. Ez nekem nagyon nagyon szarul esett!! Meg olyanokat mondanak, hogy anyu biztos babázni akart még, ez mennyire jó. Egyáltalán nem jó, mi is itt vagyunk. Azzal miért nem foglalkoztak, hogy hova akarok egyetemre menni vagy hogy a bátyámnak hogy megy az egyetemi élet? És még le is szólnak minket. Kész káosz az életem, mióta megtudtam, hogy lesz tesóm. 16 éves vagyok basszus, nem most kéne. Elegem van. Innentől kezdve megszűnünk létezni és ezt nem tudom elfogadni. Akármennyire is odavannak, azért mi is itt vagyunk. Rólunk soha nem áradoznak családi összejövetelek alatt. Legszívesebben elköltöznék én is, ahogy a bátyám. Látták rajtam, hogy szarul esett és egy kedves szót nem voltak képesek mondani. Anyuék meg le sem ültek még velünk beszélni, csak azt hajtogatják, hogy mekkora jó, hogy ha mi kirepülünk a családi fészekből, nem veszítik el az összes gyereküket. Nem bírom! Hogy éljem túl ezt az egészet? Ma végigbőgtem a délutánt, semmi jó nem történik, egyre csak nehezebb lesz minden.
2010. dec. 28. 21:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
53%
szard le.2 éven belül úgyis leléphetsz.
2010. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 yuda ***** válasza:
53%

Nem bántásból mondom,de 16 évesen kicsit kiszakadhatnál az önzőségből? Ki mondta, hogy ezentúl nem fog szeretni anyukád,vagy nem fog veled foglakozni? Ez tiszta paranoia -nézz utána,ha nem érted a kifejezést és békülj meg a kistesód gondolatával.Remélhetőleg van élet a harmadik tesó után is -bízzál és nyugi.

Anyukád aki felnevelt,pénzelte az eddigi életedet -és nézd meg te mit csinálsz? -lebunkózod a nagy nyílvánosság előtt...ki a furcsább szerinted?

2010. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 A kérdező kommentje:
Szóval sajnálod? Köszönöm most aztán végképp elegem lett. Bunkó paraszt, mégis mit képzelsz magadról? Én sem sértegetek másokat ok nélkül, nem vagyok liba.
2010. dec. 28. 21:25
 4/108 Tinker Bell ***** válasza:
59%

Nagyon féltékeny vagy! Pontosan annyira, mint amikor olyan családba érkezik kistesó, ahol 2-3 éves a nagy. Pedig 16 évesen sokkal érettebben kellene gondolkodnod!

Én 16 évesen már saját gyerekről, házról, saját életről álmodoztam!

2010. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/108 A kérdező kommentje:
ezt a második válaszolónak írtam
2010. dec. 28. 21:25
 6/108 anonim ***** válasza:
74%
Az szomorú,hogy felőletek nem érdeklődnek,de persze,hogy örül mindenki egy új kis jövevénynek.Ha 10 éves lennél,akkor még megérteném,hogy féltékeny vagy,de már 16 éves vagy!!Igenis el kell fogadni,hogy kistesó lesz.És a szüleid tényleg örülnek annak,hogy ha ti el is kezditek a saját életeteket,akkor még lesz aki körül legyeskedhetnek,akinek még nem ciki,hogy minden nap a kezébe nyomják az uzsit iskolába menet előtt.Titeket ugyanúgy szeretnek a szüleitek,és fognak is,de hadd örüljenek a babának!
2010. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 anonim ***** válasza:
52%

Kicsit se vagy önző, tényleg...

Remélem bátyád is levágta ezt a hisztit mikor megszülettél... Vagy talán neki 2 évesen is több esze volt mint most neked?

Remélem nem akarsz gyereket, vagy ha igen, akkor ugyanezt visszakapod majd valakitől...

2010. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/108 anonim ***** válasza:
78%
Ne bántsátok már! Jó lehet, hogy egy kicsit önző volt, de most szerintem nem is az anyukájára miatt borult ki, hanem hogy a rokonai miket mondtak!
2010. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 anonim ***** válasza:
45%

Telitalálat! Hisztis, hisztis, hisztis!!! :))

Változtass a stílusodon, mert nem sok ember fog veled szóba állni.

2010. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 A kérdező kommentje:
Nyilván rosszul esik, mert a 16 év alatt családi összejöveteleken egyszer nem kérdezték meg, hogy mi van velem vagy a bátyámmal, soha! És ezt nem fogom nekik megbocsátani, van bennem tartás.
2010. dec. 28. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!