Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet vkit, akit szeretsz...

Hogy lehet vkit, akit szeretsz gyorsan elfelejteni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 12:34
 1/9 anonim válasza:

Ha szereted, sehogy :S

De tényleg

2010. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után elkezd 'eltűnni' az érzés.
2010. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elfelejteni olyat akit szeretsz, olyan mintha olyanra akarnál emlékezni akit sosem ismertél.
2010. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorold a racionális gondolkodást, és kerekedj felül (azaz helyezkedj kívül) az érzelmi éneden.
2010. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szedjél össze, minden tőle kapott, vagy nálad hagyott holmit. Dugd el, hogy ne is lássad. Ne dobd ki, mert később, már jót fogsz nevetni azon, hogy, hogy ragaszkodtál ezekhez a tárgyakhoz. Ne hallgass érzelmes zenét, járj társaságba, bulizzál. Ne sajnáltasd magadat se mással, se magaddal. Ne beszélj folyton róla.
2010. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj arra, hogy milyen jó volt vele, hanem inkább arra, hogy mi/k volt/ak azok a dolgok, ami/k nem tetszettek benne. És úgy még könnyebb, ha találsz közben valaki, olyat aki túlszárnyalja a volt barátodat/barátnődet.
2010. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából 3 hetet voltunk "csak" együtt, de akkor szinte éjjel-nappal. Rossz tulajdonságáról nem tudok, annyi h nem ismeri az órát. Őt érzem az igazinak, az elején szerelmes volt, de most nem érzi már, neki ez nem megy, de nem tudja,h miért...Kérdeztem,h inkább elfelejtsem, azt mondta,h nekem lesz így a legjobb...
2010. dec. 29. 12:48
 8/9 feketelovas ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de elég világos a képlet. Amit akart, azt már megkapta tőled, köszöni szépen, többet nem kér belőled. Vagy közben rájött, hogy mégsem ilyen lovat akar.
2010. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hidd el nekem ,nem konnyu , es nagyon ritka akinek sikerul elfelejteni egy olyan szemelyt akit szeret.En is ebben a helyzetben vagyok , es akitol csak tanacsot kerek senki nm tudja megerteni h egyszeruen nm tudom elfelejteni ,pedig mar lassan 7 honapja vege vele, de meg mindig szeretem.Es ha massal akarod felejtetni az mindket fewlnek kellemetlen, mert az a kapcsolat mar nm tud ugy mukodni...
2012. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!