Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni, elengedni azt akit még szeretsz és mindenről ő jut eszedbe?

Figyelt kérdés
Másik pasi kizárva
2010. jún. 2. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
próbáld meg visszaszerezni! - én azt hittem egy hete még, hogy lehetetlen, és most újra együtt vagyunk :) imádom!!!
2010. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kösz szépen hogy másoktól elveszed az esélyt...

GG

2010. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért lett vége. Ha hülyeség miatt, akkor próbáld visszaszerezi. Ha már nem szeret, vagy valami komoly oka volt a szakításnak, akkor gondold át, hogy boldog lehetne-e veled valaha is. Ha szereted, akkor azt teszed, amivel ő is boldog lehet, és ha ehhez az kell, hogy elengedd, akkor sajnos meg kell tenni. Elfelejteni nem kell, csak másképp nézni rá. Úgy, mint egy külön, önálló személyiségre, aki megtalálhatja azt, amire vágyik.
2010. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem és igazából szünetet akart először de ez tudjuk mit jelent, fél éve már hogy szakítottunk azóta nem beszéltünk. Mivel ő szakított úgy gondolom nem én fogom megkeresni hiszen annak nincs értelme hogy akkor jó ha már én felkerestem akkor legyen . Ha szeret akkor majd ő szól de nem hiszem.
2010. jún. 2. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ő szakított veled szerintem nem fog keresni. Neked kell esetlegesen bepróbálkozni, de én azt mondom aki menni akar azt hagyni kell.
2010. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy miért szakított veled? Adtál rá okot? Ez sem mellékes.
2010. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Túl sokat akartam vele lenni, míg nekem ő volt a legfontosabb neki a munka.
2010. jún. 2. 19:05
 8/10 anonim válasza:
ááh ez nagyon ismerős, hogy fontosabb neki a munka vagy akármi más mint te! Felejtsd el! Hidd el jön majd más
2010. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sehogyan. Én évekkel ezelőtt szakitottam a nagy Ő-vel azóta lett egy párom akit szintén imádok, babánk is született, az életem értelme a családom.Mégis minden idegsejtemben itt van még...odáig már eljutottam,hogy soha többé nem kellene, de az is igaz,hogy az idő megszépiti a dolgokat és csak a jóra emlékezünk:)Azért erőltetem magam arra,hogy a rossz dolgok is eszembe jussanak.
2010. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nagyon szerelmes vagyok és nem fogom már soha többet megszerezni, de akkorsem adom fel!!!
2010. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!