Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék utánajárni?...

Hogyan tudnék utánajárni? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Nagyapám azt mondta, feltételezése szerint részben zsidó (eléggé antiszemita, szóval nem hiszem, hogy alaptalanul mondta). Az orra nagy és görbe, tehát ezalapján lehet benne igazság, de ha ez így van, akkor engem is érint. Ki lehetne deríteni valahogy, hogy így van-e? Ha igen, hogyan?
2010. dec. 29. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon érdekel a dolog, akkor a nagyapádnak, illetve az ő rokonainak a születési anyakönyvi kivonatát, keresztlevelét (na ezt nem tudom hogy hívják a zsidóknál) kéne megkeresni. Talán a helyi levéltárban, vagy egyházi embereknél kéne próbálkozni. De ha nagyapád is csak úgy sejti, akkor legalább az ő nagyszülei adatai kellenének...

Nem tudom megér-e ennyi fáradtságot... És ha megtudod, hogy igen vagy nem, akkor az min változtat?

2010. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem megér, de amúgy tényleg nem változtat semmin, csak nem szeretek bizonytalanságban élni.
2010. dec. 29. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!