Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha sejtem, hogy...

Mit tegyek, ha sejtem, hogy csal a feleségem, de bizonyítani nem tudom? Utánajárni nem bírok, mert helyhez vagyok kötve, és egy szomszéd városban dolgozik. Hogyan lehetne lebuktatni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 15:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
A legegyszerűbb megoldás, hogy bérelj fel egy magánnyomozót, az profi, sokszor csinált már ilyet, készít fényképeket/felvételeket is.
2008. okt. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Mi lenne, ha egyszerűen megkérdeznéd? Aztán vagy bejön vagy nem. Ha te semmiképp nem tudsz elszabadulni, akkor kérj meg egy számára ismeretlen ismerősödet vagy barátodat, vagy esetleg magánnyomozót, hogy járjon utána.Nem nagyon van több tippem, esetleg belenézhetsz telefonjába, emailjeibe, bár ez nem etikus. Kutathatsz árulkodó jelek után is.
2008. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kérdéseken túlvágyunk.Sajnos magán nyomozót bérelni drága mulatság.Tanácstalan vagyok és most már elkeseredett ez a bizonytalanság fel emészt.
2008. okt. 10. 16:01
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Miből gondolod, hogy megcsal???
2008. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Csak az előttem író variációja marad,hogy megkérsz valakit.Még telefonálni tudsz a legváratlanabb időpontokban.A sejtésed tuti?Később jön haza stb...Most az a kérdés,hogy miért akarod lebuktatni?!Válni akarsz ezek után,vagy egyszerűen szembesíteni vele?Nem mindegy,mert másként kell cselekedni!
2008. okt. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
87%

Honnan veszed, hogy megcsal? Milyen jelek vannak?

Hogy viselkedett, mikor megkérdezted?

2008. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha olcsó megoldást akarsz nem etikusat, akkor nézz bele a telójába ,levelezésébe,de titokban.Akár milyen ravasz egyszer úgyis elfelejt valamit.Én is így buktam le,addíg hiába kérdezgetett.
2008. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Kérj kölcsön egy kocsit, amit nem ismer a feleséged és azzal menj, nézd meg merre jár, kivel, mit csinál, stb. Én ezt tenném. A telefonba nézegetés sztem nem jó ötlet, mert azonkívül, hogy észreveheti és az nagyon gázul jönne ki, én tuti mindent törölnék mindig a telefonomból, ha tilosban járnék...
2008. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Jaj, bocs, most látom, hogy azt írtad nem tudsz utána járni. Akkor egy nagyon megbízható barátot kérj fel. De vigyázz, kit avatsz be. (uccsó válaszoló voltam)
2008. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
LEhet, hogy tudok segíteni, irj emailt!
2008. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!