Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vígasztaljam meg?

Hogyan vígasztaljam meg?

Figyelt kérdés

Anyukamnak ma halt meg a keresztapja. Nagyon maga alatt van szegény. Ez ilyenkor teljesen normális, de mit tegyek, hogy csak egy nagyon kicsit jobb legyen a kedve?

Félek, hogy ha most nem segítek, rosszabb lesz a helyzet.

Kérem segítsetek!


13/F


2010. dec. 29. 19:37
 1/4 anonim válasza:
Részvétem :( Járj anyukád kedvébe,ne tetőzd a baját, légy mellette. Az is jót tesz neki ha a barátaival,rokonaival van.De temetésig nem lesz jobb a helyzet :(Mindez tapasztalat,remélem segítettem.
2010. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a gyásznak idő kell, hogy feldolgozza a traumát, ez nem olyan játék, hogy elvicceljük és poént vigyünk bele, és majd elmúlik. Tegyél meg mindent, amit most anyukád nem tud ellátni, és te tudsz ebben neki segiteni, támogasd őt a jelenléteddel, szereteteddel, simogatással öleléssel, kérdezd meg tőle, hogy mi jobb neki, ha most vele vagy, vagy inkább elvonul és egyedül dolgozza fel a rossz hirt, rosszabb nem lesz, ettől nem kell félni, mert az aggódással nem támogatjuk a másik embert..
2010. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek máshogy jó. Én nagyon szerettem a nagyapámat gyerekkoromba rengeteget segítettem neki mindenben. Amikor megtudtam h meghalt akkor egyedül akartam lenni és még azt se akartam h a feleségem velem legyen. Belenyugodtam h meghalt és jobb lett. Amikor anyukámnak nem tudom kije halt meg akkor apámmal akart lenni meg a tesóimmal és velem. Próbáld ki h van e kedve a társasághoz
2010. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

de aranyos vagy:)

próbálj segíteni neki, érezze, hogy sajnálod, hogy mellette vagy. takaríts többet, esetleg ha tudsz főzz neki:) értékelni fogja

2010. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!