Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vigasztaljam meg a...

Hogyan vigasztaljam meg a nővéremet?

Figyelt kérdés

sajnos kiderült,hogy 2-es lett a matek érettségije és nagyon ki van borulva:(szegénynek most alig volt ideje gyakorolni,mert csak májusban két nyelvvizsgán volt(mindegyiknek írásbeli,szóbeli),emelt törit írt,plusz ugye a magyar.De ez még nem elég,csinált alkalmasságit,mert az egyik szakra csak így vehetik fel.Rengeteget tanult,egész nap ki sem jött a szobájából,most meg hát meg tudta ezt a szar matekot:(

szeretném megviagsztalni,de látszik rajta,hogy ez nem segít.

Tanácstalan vagyok,segítsetek!

17/L


2011. máj. 30. 16:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem elégedett a kettessel, akkor tehet javító érettségit ;] A másik dolog: ha a felvételihez nem kell a matek, akkor érthető, hogy nem arra a tárgyra koncentrált. Mondd el neki, hogy nagyon megterhelő két nyelvvizsgát csinálni egy hónapban, és az emelt töri sem piskóta. Ne törjön le! ;]
2011. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Mond meg neki, hogy SOHA SENKI nem fogja kérdezni Tőle az életben, hogy mond csak, és matekból hányasra érettségiztél?? Persze ha felvételi ponthatárba beleszámít (nem vagyok már képbe az új rendszerrel), akkor az más, de ha ilyen ügyes, hogy nyelvvizsgázott meg ilyenek, akkor biztosan kompenzálja plusz pontokkal a matek kettest.


13 éve érettségiztem, de se fősulin se munkahelyen soha nem kérdezték, hogy milyen lett az érettségim:)

2011. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Örüljön hogy 2 es meg lett neki velem ellentétben :D
2011. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Istenem,sok ember összetenné a két kezét,hogy ha csak ez lenne a legnagyobb gondja az életben.Hol érdekel bárkit hogy hányas lett a matek érettségije???Bele akarja írni az önéletrajzába?
2011. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A fentiek jó tippek...

És öleld meg, én is azt tettem, amikor a nővérem el volt keseredve valamiért, megöleltem, és együtt sírtunk egy sort, ez jót tett neki! :)

2011. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
17:04, ha valaki ambíciózus, teljesíteni szeretne, akkor ez igenis nagy csalódás. Csalódott magában, még akkor is, ha ez "csak egy vacak matek érettségi". Neki mérföldkő, ami nem sikerült jól.
2011. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Mondd meg neki, hogy én elvégeztem az egyetemet, elvileg egy nehéz kart, de mégis 7 hónapja szenvedek a nyelvizsgával.Bár egy lenne, nemhogy kettő:)Szuper csaj lehet.Ezt mondd el neki.
2011. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
És tök aranyos vagy, kérdező, hogy ezzel törődsz!!!
2011. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
máskor jobban kellene beosztani az időt, nem érettségi előtt 2 nyelvvizsga, előbb kell letenni, én is egy évvel előtte letettem a felsőfokot, és nem kellett parázni érettségi előtt, ja és még valami, sokat tanult a törire, irodalomra, de semmire nem fog menni vele, ha fel is veszik valami BTK szakra, mert semmit nem ér.
2011. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%

Kedves utolsó! Meglátszik, hogy csak 42%-os vagy. Miért kell ilyen bunkó módon beszólogatni. Ha olyan szakra megy az ő döntése. Soha sem tudni, hogy hol fog dolgozni, lehet protekcióval előbbre jut mit te, mert neked már meg van a felsőfokú nyelvvizsgád, amugy erre senki sem kiváncsi.


Nagyon aranyos dolog, hogy próbálod megvigasztalni tesódat, és tényleg a kutyát sem fogja érdekelni, hogy hányas lett a matek érettségid. Lehet egy év múlva már csak nevet ezeken a dolgokon.

2011. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!