Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leggázabb, legviccesebb vagy...

Leggázabb, legviccesebb vagy kiakasztóbb házibuli, ivászat? Mi az amire szivesen vagy kevésbé szívesen emlékszel?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rólam, hogy csak otthon iszom a párommal és ezért mindig én vagyok a fuvaros.Egy ilyen szülinapi buli alkalmával történt meg velem hogy barátnőmnek a palija fent akadt a drótkerítésen és azt ecsetelte ország világ előtt hogy a barátnőm mennyire jó az ágyban és miket szoktak csinálni.Persze full berúgva.Unokatesóm 3 frissen kihozott kört rántott az ölünkbe.A gyerekkori barátunkkal együtt beültünk az autóba hogy elmegyünk a másik unokatesómért hogy menjünk hazafelé, de útközben kiszállt hogy hányingere van és vissza felé vegyük fel.Mondanom sem kell vissza felé nem találtuk sehol.Eltűnt mint szürke szamár a ködben.De amikor aztán barátnőmet és a kerítéses paliját vittem hazafelé a srác szólt hogy hányni fog( már épp a kapujuk előtt voltunk) barátnőm kipattant, kirángatta a srácot az autóból, aki lefejelte a kutat.Nekem meg már nagyon elegem volt és belerúgtam a kútba.A srácnak felszakadt a feje nekem meg megrepedt 3 lábujjam.Úgyhogy mentünk vissza a kórházba.Sikeresen hazaértem 3 órára, 4.30-ra meg mehettem dolgozni.Hazaküldtek, mert ráállni sem bírtam a lábamra. Összeségében "remek" buli lehetett volna, ha van bennem is egy kis pia, hogy ugyanúgy röhögve fogjam fel az egészet mint a többiek, de hát....

Veletek mi történt?


2010. dec. 30. 11:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Én nem szoktam hülyére inni magam, de mivel ma már ez számít gáznak, így ez az én történetem.
2010. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
26%
Ez marhaság, minek vettél részt ilyenen? Olvasni is borzalom, egyáltalán nem is vicces.
2010. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Leggázabb, legviccesebb vagy kiakasztóbb házibuli, ivászat?

Ez volt a kérdés.Egyáltalán nem mondtam hogy én hű, de jókat derültem volna:(

2010. dec. 30. 11:30
 4/27 A kérdező kommentje:
Azért vettem részt, mert egy kulturált összejövetelnek indult az egész és mert nem volt senki rajtam kívül, akinek ne lett volna oka ünnepelni.
2010. dec. 30. 11:31
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
A nyaron egy erdoszeli kis haznal utottuk agyon az idot. Egyszer a sracoknak eszukbe jutott, hogy szedjenek gombat. Szedtek, megfoztek, isteni finom lett, eves kozben azt beszeltuk, hogy mindjart aztan mind futhatunk hanyni, persze poenbol. Par ora mulva mindenki hanyt, engem kiveve. Mind besz*rtunk, en foleg, mert egyedul en nem hanytam ki a cuccot. Amikor mindenki hazament, egyik csaj felhiv, hogy menjek le a korhazhoz, mar mindenki ott van, engem varnak csak. Amikor megerkeztem, negyen voltak kifektetve, infuzioba kotve, hanytak,csak lestem, hogy megmaradnak- e. Onnan mentovel vittek be a megyei surgossegire, ott toltottuk az ejszakat. Anyaeknak nem szoltunk, csak reggel. Masnap mar a megyei lapokban olvashattuk a sztorinkat: 11 fiatalt, 22- 30 ev kozottit szallitottak gombamergezessek a surgossegire. Azota ketszer is meggondolom, akarok- e gombat enni...
2010. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
34%
De ünnepelni lehet anélkül is, hogy valaki lerészegedjen, nem? Vagy a jókedvhez már csak liternyi piával lehet jutni?
2010. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de miért velem kötekszel?Írtam hogy én csak otthon iszom a párommal.Igaz azt kifelejtettem hogy fél üveg bort szoktunk megiszogatni, azt is kb 2-3 havonta.Légyszíves ne piszkálj!

Egyáltalán nem támogatom a piálós bulijaikat.Ez is 3 éve történt, azóta nem voltam velük sehol.

2010. dec. 30. 11:37
 8/27 anonim ***** válasza:
14%
Írtál - reagáltam. Ennyi.
2010. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Мirkó ***** válasza:
64%

Hullarészeg voltam és összekevertem a házunkat vki máséval. Bejutni nem tudtam, a csengőt nem találtam, úgyh mérgemben bedobtam egy kővel az egyik ablakot aztán elaludtam előtte a füvön :P

Asszem ez a leggázabb XD De tényleg nagyon részeg voltam nem is sokmindenre emlékszem abból az estéből :D


Na meg olyan is volt h már egy ideje ismerkedtünk egy csajjal aztán úgy volt h arrafelé bulizunk amerre ő lakik és akk náluk alszom. A szülei nem voltak otthon minden ultraf@szának tűnt de a buliban sikerült annyira leinnom magam h hazamentünk hozzájuk és telehánytam a wcjüket :/ Meg egy kicsit a kádat. Eddig tartott a kapcsolat XD

2010. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
36%

basszus, az volt a kerdes, hogy helyes- e vagy nem?? Tartsa meg a velemenyet mindenki, nem muszaj am valaszolni, ha nem akartok, de ha igen, akkor a kerdesre...

Harmadik voltam

2010. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!