Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legviccesebb dolog,...

Mi volt a legviccesebb dolog, ami megtörtént a családoddal, vagy családtagoddal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám kiskorában kapott mindig a cukrásztól maradék sütit. Mentek a kocsival, anyukám 2-3 évesen hátul egy tepsi zserbóval. Nagymamám mondta nagyapámnak hogy álljon meg hogy le tudja törölni róla a csokit, befékezett, anyukám meg fejjel bele a zserbóba:D
2010. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám levestésztát gyúrt, kitette száradni, apu meg beleült, és amikor felállt a fekete nadrágján lógtak a cérnametéltek, és így ment végig az utcán.

Apámat bezárta az öcsém, ő meg kötéllel kiereszkedett az első emeletről. 64 éves. Kész G.I. Joe! Mondtam is neki, hogy túl sok filmet néz, egyszerűbb lett volna, ha felemeli a telefont.

Aztán amikor a tesóm a karácsonyi vacsoránál befelé jövet elvágódott a küszöbben, de úgy, mint egy fabábú! Mégcsak nem is védte magát a kezével! Most is könnyes a szemem a röhögéstől!

Egy csomó ilyen sztorink van!

2010. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Sziasztok:)Nem annyira emlékszem, de megpróbálok párat összeszedni:)

Még a régi házunkban laktunk, mikor a tesóm lehetett olyan 3 4 éves.Karácsony tájékán lehetett, mindenki nagyban eszik, egyszer csak a karácsonyfa zutty:D Megadta magát és eldőlt:D.


2.barátnőm itt volt nálunk(szintén a régi házban laktunk.)Tél volt és befagyott a kerítés. Nem bírtuk kinyitni:D Ő pillanatok alatt átmászott a kerítésen, de én meg fennakadtam:D Mondom segíts már:D De ő meg úgy röhögött, hogy nem bírt segíteni:D


Nagyon cikis:D

velem:D

Tavaly karácsonykora kedvesemet megkértem, hogy kísérjen el a boltba ajándékokat venni. Találtam egy felsőt, mondtam neki, mindjárt jövök, felpróbálom. Az állványok között nagyon kevés volt a hely, én meg a kosarammal feldöntöttem két próbababát:D Az egyiknek lejött a feje és mindkettő eldőlt:D De úgy, hogy az egyik baba arccal a másik lába között volt:D Nekem marhaégő volt, de kicsim visított a röhögéstől:D Azóta is felemlegeti, hogy a próbababa gyilkos:D

2010. nov. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó a próbababáson sírtam a röhögéstől:D
2010. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Most már én is:D
2010. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Kicsik voltunk (négyen tesók) és apum kifestette a szobáinkat. Mikor a lányos szobával kész volt, beosontunk, vettünk egy egy színes ceruzát a kezünkbe és libasorba végigmentünk körbe a szobába úgy, hogy mindenki húzott egy folyamatos vonalat:-))) Apumnak mint mindg feltűnt, hogy nagy a csönd és leste az ajtóból. Mindig kkönnyesre röhögte magát amikor mesélte.


És még rengeteg van. Pl. a bátyám kamasz, lázadó korában eldöntötte, hogy világgá megy, éjjel kiosont és elindult. Pár perc múlva rájött, hogy jó jó, de hová menjek? és visszament és lefeküdt. Ezt csak mostanába mesélte el, de jó volt nagyon:-))) (kisváros, nem volt veszélyben)

2010. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
73%

húú sok van :)

egyszer a barátnőimmel elmentünk vásárolni a plázába és van egy drága parfüm amit nagyon szeretünk.amikor lejöttünk a pláza első szintjére volt lent egy szökőkút.már nagyon kajásak voltunk na mondom én ide leülök és eszek..de nemtudom kinek beszéltem csak magamban..láttam a szökőkutat de azt hittem h előtte van pad.XDD és eggy az egybe beleültem.. :D:D mindenki aki körülöttünk volt nevetett mint állat..aztán csurom vizesen mondtuk hogy akkor felmegyünk befújni magunkat a parfümmel..lefolyt a sminkem csurom víz voltam de én mentem és nem érdekell:D barátnőmnek a barátja kint várt minket és amikor én megtudtam a pláza közepén felordítottam h Laura a pasid kint vér fújjuk be magunkat a parfümmel h elcsábítsd XDD és fordulásból tiszta erőmből neki szaladtam egy nőnek..aki természetesen elkezdett pampogni mert kiborítottam a kosarát.. :A a barátnőim nevettek mint állat :D:D:D aztána mikor kimentünk mindenki csak engem nézett h fürödni mentem a plázába vagy mi a fene?:O XDD

aztán a a nap végén elmentünk egy szülinapi buliira ahol egy az egybe leöntöttem a fehér blúzomat kolával azt hittem megörülök. :D:D



Volt olyan is :D ez a nyáron történt :D amikor a 2 éves öcsém én és anyum + a barátnőm az anyja és a barátnőmnek az kis öccse..ugye mi már 14 évesek vagyunk elmehettünk magunknak császkálni..amikor nagyba nyomjuk a dumát hívnak anyáék hogy hogy keressük meg egymást..:D najó mi elkedztük keresni őket és anyunk piros póló volt fekete nadrággal fekete cipővel..és egy ugyan olyan nő állt ott a vattaukrosnál..és pedig odamentem szólni neki hogy csőő anya ittvagyok:D a nőci meg megfordult mivel kiderült nem anya volt az :OO XDD

2010. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem az, amikor megboldogult nagypapám felgyújtotta a karácsonyfát és apu égő gallyakkal rohangászott a körfolyosón oltás céljából :D


meg amikor leültem anyu mellé a buszon de nem vettem észre hogy ő az, csak amikor már félórája beszélt és oldalra néztem :D

2010. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Húúú:) Volt olyan, hogy mentem be anyukám szobájába (befelé nyílik az ajtó), de nem tudtam, hogy oda van téve a puff... Ahogy benyitottam és már léptem be, a puff visszalökte az ajtót és baaang... fejbekólintott az ajtó XD Jó nagyot szólt:D


A mamánál voltunk az anyukámmal és mielőtt indultunk volna haza, felmosta az előszobát. Ahogy odaért a bejárati ajtóhoz és léptünk ki, felmarkolta a vödröt és elindultunk... A kapun kilépve vette észre, hogy a vödröt elhozta:D Koszos vízzel együtt:S (Ugyanezt eljátszotta szemetesszatyorral is:D)


Egyszer éppen hazaértem a suliból, beléptem a bejárati ajtón és anyukám mondta, hogy "vigyázz, felmostam!" mondom "oké, vigyázok!" és abban a pillanatban elvágódtam, de úgy, hogy végigcsúsztam az előszobán XD Anyuám is nagyon röhögött és mondta: "Mondtam, hogy vigyázz..."


Pakolásztam a lakásban, de gondolom valami elterelte a figyelmem és hülyeségeket csináltam:) A papucsot (ki tudja milyen elgondolásból) a hűtőbe raktam, a sajtos stanglit pedig betettem a microhullámú sütőbe, a kenyértartó helyett:D Utána megettem egy joghurtot és a kanalat a szemetesbe raktam, az joghurtospoharat pedig a mosogatóba:D


Egyszer teregettem és nem vettem észre, hogy vizes a járólap... Ahogy előrehajoltam, hogy megigazítsam a ruhákat, kicsúsztak alólam a lábaim és fejjel előrebuktam. Hiába nyújtottam a karjaimat előre, hogy megtámaszkodhassak a kádban, sajnos a falon lévő, króm kapaszkodó magasabban volt, így a fejem hozzáért, mielőtt megtámaszkodhattam volna:D Jó nagyot kongott, mivel króm az anyaga XD


Az exbarátom nálunk aludt és éjjel szólította a természet. Ő is és én is olyanok voltunk, hogyha felkelt az egyikünk, kelt a másik is. Szóval felkeltem arra, hogy kiszáll az ágyból és kérdeztem, hogy hová megy. Mondta, hogy csak a mosdóba. Mondom, oké. Nem igazán használta a papucsát, hiába volt Neki:D Inkább mezítláb mászkált mindig és aznap éjjel is mezítláb indult ki a mosdóba. Persze a szobaajtónál várta egy adag kutyapisi XD Mivel mezítláb volt, megcsúszott a talpa és borult egy jókorát:DDDD Elkezdtünk szakadni, persze odamentem, hogy felsegítsem. Mehetett lábatmosni, éjjel kettőkor:D Anyukám meg fel sem ébredt a zajokra, a másik szobában az igazak álmát aludta.


A mamának voltak macskái és az egyik felmászott a tv tetejére:D Az még semmi, de el is aludt és csak annyit lehetett látni egy idő után, hogy lassan csúszik a macska. Anyukám mondta is a mamának: "Nézd már... mindjárt leesik ez a bolond:)" ahogy kimondta, a macska nyekkent a földön és arra kelt fel, hogy leesett:D Megrázta magát és aludt tovább:)


Egyenlőre ennyi jutott eszembe:) Vivi, 19

2010. nov. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban sokat nyaraltam a mamámnál, és mivel sok háziállata volt segítettem az etetésben is. Egy alkalommal, mikor itattuk az állatokat, épp a kacsaitatónál, mama elment előre, hogy megnyissa a csapot, én meg fogtam a slagot. Vártam, vártam, hogy mikor jön már a víz a slagból. Aztán, amikor belenéztem a csőbe, persze azonnal jött! Jól pofán talált. Mentségemre, még csak 5 éves voltam:)
2010. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!