Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalok! Ti mentek valahova...

Fiatalok! Ti mentek valahova szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Igazából engem egy helyre hívtak, de gondolkodozom rajta, h idén nem megyek sehova, mert nagyon nincs kedvem mos bulizni... Csak kicsit félek, h lúzernak néznek majd az ostálytársaim, ha kérdezik hol voltam. De egyszerűen nincs kedvem sehova se menni..18/L Van még vki aki otthon lesz?
2010. dec. 30. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 15/L és nővérem 19/L
2010. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nektek sincs kedvetek bulizni?:)
2010. dec. 30. 14:17
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

én csak a barátomhoz megyek idén :)

ne érdekeljen, ha lúzernak néznek, csak meséld el, hogy milyen jót kajáltál elsején :D

18/l

2010. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Itthon maradok, mert nincs kedvem bulizni menni... Mások véleménye meg nem igazán érdekel, azért nem fogok elmenni, hogy másoknak jó legyen. Ha nincs jobb dolguk mint azon csámcsogni, hogy én nem mentem sehova szilveszterkor az az ő bajuk. Nekem így lesz jó, tehát így fogom csinálni. :)
2010. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én nagyon ritkán járok el így szórakozni, tehát bulizni.

Most van szilveszteri hangulatom, meg kedvem is van bulizni:)


Én egy közeli kis faluba megyek szilveszterezni.5-en leszünk.A legjobb barátnőm, a barátnőm unokabáttya és két haverja és én:) Nem nagy buli lesz, de biztos jól el leszünk.

Bár én csak a két stácot nem ismerjük barátnőmmel.

Persze, csak ha elengednek!

15/L

2010. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, hogy nem mész bulizni.

Én a párommal és a családommal töltöm az estét, de kinézünk a város főterére, ott lesznek koncertek, forralt bor-kürtőskalács-lepény... Ez jónak ígérkezik, bár sokat nem fogunk fagyoskodni...

Szerintem a Te közeledben is van vmi hasonló program, ingyenkoncert, utcabál, ezekre érdemes kinézni egy picit, ha nem is éjfélig. Így mégis azt mondhatod, hogy voltál valahol (bár tényleg nem ez számít)!

2010. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

:) Na ez jó, nem csak én fogok otthon ülni:) Lehet, h még olvasni is lesz időm, vagy vigyázni a kutyulira:D

De egyénként olyan érzés már, mintha kinőttem volna ebből a bulizás dologból:S Nyáron valahogy nagyobb kedvem van menni, akkor jóidő van, lehet sétálni stb, de akkor is csak 1 házibuliba tudok menni, a sajátomba xD vagyis a tesóméba. A legjobb bnőm nem hív sehov,a nem is keres, mással megy bulizni, én meg csak vele tudok.. Most szerencsére más hívott el szilveszerkor, de másik városba van és nincs kedvem ehhez a szervezkedéshez:/

2010. dec. 30. 14:23
 8/18 anonim válasza:
én kicsit fiatalabb vagyok de nekem sincs kedvem menni sehova ... néhányan hívtak de mind olyan hogy inkább hagyjuk... én is otthon maradok és majd hazudok valamit az osztálytársaimnak.
2010. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A baj csak az, h mi olyan városrészen lakunk, ahonnan a központ messze van, busz meg nem jár csak negyed 10-ig, kocsival meg nem megyek bulizni, mert akkor nem lehet koccintani stb.. Házibuliba mennék szívesen, de oda nem hívtak.
2010. dec. 30. 14:24
 10/18 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok. Nővéremnek nincs kedve menni, soha nem volt az a bulizós típus.

Én meg nem igazán tudok hova menni. Szüleim nem engednek el uncsitesómékhoz, mert messze laknak, a környéken meg semmi értelmes nem lesz.

2010. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!