Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Májusban váltam el 3 gyermek...

1anya kérdése:

Májusban váltam el 3 gyermek van velem a volt férjemnek 2 hetente van láthatása de egyszer látogatta meg öket azotaHa elmegyünk valahova utánunk kérdezösködik tényleg ott vagyunk. Csinálhat ilyet a volt férj?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyet? Hogy nem látogatja a gyerekeit? Igen, csinálhat. A láthatás részéről nem kötelező. Mindenesetre elég furcsa a gyerekeivel szemben.

Kérdezősködni utánad viszont semmi joga, ilyenkor ne vedd fel a telefont, vagy mondd meg neki egyszerűen, hogy ha ennyire érdeklik a gyerekei, látogassa meg őket ekkor és ekkor.

2011. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sztem nem függ össze azzal, hogy volt férj! Ha még csak kérdezősködik, addig nincs baj, de ha már követ benneteket, vagy hasonló, akkor irány a rendőrség!
2011. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megtagatthatom a láthatást így hogy nem látogatja a gyerekeit??Követni nem követ mivel másik városban élünk.De a rokonaimat hivogatja
2011. aug. 10. 10:31
 4/10 anonim ***** válasza:

A látogatást nem tagadhatod meg, ha végzés van róla. De ha nem jelenik meg, mit is akarsz megtagadni?


Azért ne direkt akkor menjetek el otthonról, amikor az ő ideje lenne, a láthatást biztosítanod kell.

Szegény gyerekek4 Remélem felébred és tartja velük a kapcsolatot!

2011. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4=!
2011. aug. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azért figyel titeket vagyis kérdezősködik,hogy hátha lebuksz hogy valami olyasmit csinálsz a gyerekekkel vagy azok nélkül,amit ő fel tud ellened róni a bíróságon,hogy esetleg vegyék el tőled a gyerekeket?
2011. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kiváncsiság nem bün amúgy ne aggodj majd megunja, a láthatást meg nem te szabályozod hanem a bíró, büncselekmény ha a bírói határozatott áthágod.
2011. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Meddig kell egy ilyen embert elviselni még?A családomat is zaklatja ráadásul :(
2011. aug. 10. 21:39
 9/10 A kérdező kommentje:
A gyerekeket meg nem tudja semmi szín alatt elvenni töllem mert nem élek olyan életet hogy oka legyen rá!!
2011. aug. 10. 21:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van bírósági végzés, akkor nem tagadhatod meg a láthatást, kivétel ha nem fizeti a gyerektartást. Én ebben a cipőben járok! Sztem jelentsd fel, hogy zaklat!!! Mert ha nem lépsz, bátornak fogja érezni magát, és egyre messzebb és messzebb megy el!
2011. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!