Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogyás után megváltozik a...

Fogyás után megváltozik a férfiak hozzáállása?

Figyelt kérdés

Azok akik sokat híztak a terhességük/szoptatás alatt, amíg nem mentek le a plusz kilók a férjetek ugyanúgy kívánt titeket mint előtte?

Ha nem, akkor változott a helyzet miután lefogytatok?

Férfiak véleményét is várom!!!


2010. dec. 30. 14:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%

Bevallom én nem kívántam úgy a feleségemet szülés után (ikreket szült). Kb. 30 kiló felesleg maradt rajta, a hasán megereszkedett a bőre. Sokáig toleráltam, de ő nem tett semmit, pedig sokszor vigyáztam a gyerekekre. Lett volna ideje arra, hogy elkezdjen szép lassan edzeni és odafigyelni az étkezésre, de ő inkább TV-t nézett. Szexuális életünk gyakorlatilag nem is volt. Azóta már elváltunk.


Ui: ha lefogyott, edzett volna, természetesen nem lett volna a gond.


37F

2010. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
A megereszkedett bőrt nem lehet edzéssel eltüntetni. A kilókat persze igen, kérdés, hogy a bőre hogy reagált volna 30 kiló ledobásához. Lehet, h még csúnyább lett volna. Amúgy meg... szoptatás alatt TILOS fogyókúrázniuk a nőknek. ezt nem tudtad...?
2010. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Én 35 kilót híztam a terhesség alatt, szoptatás végén még 15 volt rajtam. A szexuális életünk olyan volt mint előtte. De mivel engem nagyon zavart, és terveztük a következő babát, így lefogytam a szülés előtti súlyomra. A testem nem lett olyan mint előtte, de a súlyom igen. Azóta már úton van a kistesó.
2010. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
38%

Nem egészen válasz, de miért hizik egy nö egy terhesség alatt 30 és még több kilót?

Én ikreket szültem, de az egész idö alatt 12 kg-mal lettem nehezebb, és ez gyakorlatilag a szüléskor el is tünt. A másik két terhességem alatt is 10 kg alatt vettem fel, és a szüléssel le is adtam.

Még mielött valaki elkezdene okoskodni, NEM diétáztam, ugyanúgy ettem, mint a terhesség elött, a babák normális súllyal születtek.

A legtöbb kismama jobban tenné, ha odafigyelne és NEM ZABÁLNA a terhesség alatt, mert máshogy nem lehet megmagyarázni (kevés egészségügyi kivételtöl eltekintve) azt, hogy ennyire elhiznak.


Persze a szülések után azért alakitani még volt mit, de sokkal kevesebb, mintha még ilyen sokat le is kellett volna adni, mint az elsö válaszoló felesége.

2010. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%
60 kilóról indultam és híztam 8 kilót. Amikor megszültem, csak néztem, semmi fölösleg nem maradt rajtam. És terhességem alatt minden este bekentem a hasimat testápolóval. Szerintem az nagyon sokat segített, hogy ne legyenek terhességi csíkjaim.
2010. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
10 -15 kg az ideális. Sokan tényleg ott rontják el, hogy kettő helyett esznek ami hülyeség, ezt az orvosok is mondják, ettől is kialakulhat diabétesz. Nem gyorsan kell lefogyni, hanem a szoptatás után fokozatosan, célszerű félre is tenni, olajakat kell használni a terhesség alatt. Aki a terhessége előtt sokat sportolt, azzal nem lehetnek ilyen problémák.
2010. dec. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

szerencsés vagy utolsó (12 kg, ikreket szülő).


de nem mindenki az. és értem én, hogy szerinted mindenki olyan, mint te és nehéz elképzelned, hogy más nő szervezete másként működik, de attól ez még igy van. és igazad van abba, hogy oda kell figyelni... de attól még van akire jobban jönnek a kilók még odafigyelés mellett is. nem vagyunk egyformák. a 30 kiló tényleg sok, de kétlem, hogy az első válaszoló a mérleget nézegette volna akkoriban. szerintem kb. saccolt most a kilóknál. nem kéne rögtön itélkezni.

pláne mivel az egész hormonális alapú, kinél jobban, kinél kevésbé intenziv a változás... és igen nehéz agyilag-lelkileg kontrollálni. (mielőtt nekem esnél... tudom, te képes voltál rá, szupernő vagy)

2010. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%

15. 02 - ez annak a kérdése is, hogy ki milyen típus. A válaszodban Te magad árulod el, hogy nem diétáztál, mégsem híztál sokat - ennek ellenére osztasz másokat, amiért "zabálnak" terhesség alatt.

Én nem tudom sajnálni az első válaszadót, még az is lehet,hogy a feleség depressziójában nézte a tévét... Ha az ember szeret valakit,elhízva is kívánja, főleg, ha oka volt, hogy elhízzon,és nem tehet róla.Alkatfüggő is, hogy ki mennyire hízékony.

2010. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem hozzáállása nem változott, pedig szedtem fel jó pár kilót, és egyébként sem vékonyan indultam a terhességnek. Kb. 75 kg voltam, és végül 90 lettem. Szüléssel lejött kb. 5 kg, aztán sokáig nem foglalkoztam vele. Kb. 7-8 hónapos volt a gyerek, amikor már alig szoptattam, és jobban odafigyeltem az étkezésre. De nem, tudtam sokáig vinni, mert meghalt a nagymamám, így nem azzal voltam elfoglalva, hogyan nézek ki. Most már kb. 65 kg vagyok, könnyebb, mint mikor megismerkedtünk, de nagyon oda kell figyelnem az étkezésre. Jó lenne, ha nem szeretném annyira az édességet, és nem úgy reagálna a szervezetem, ahogy. Sokan meglepődnek, hogy ha kenyeret eszem, akkor fél szeletnyi elég egy étkezésre. De ha huzamosabb ideig ennék többet, jönnének vissza a kilók.

A férjem persze büszke, hogy majdnem ugyanúgy nézek ki, mint a terhesség előtt, de nála nem számított, hogy van rajtam szülés után pár kiló. Az leginkább azoknak számít, akiknek nagyon fontos a külső.

2010. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
első válaszoló... sztem nem kellett volna teherbeejtened, ha nem akarod hogy megváltozzon,és enyire fontos a külső...
2010. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!