Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy a férfiak...

Miért van az, hogy a férfiak szexuális viselkedése megváltozik a terhesség hatására? Félő, hogy erre sok kapcsolat rá is megy. Általában kibírnak kapcsolatot 9 hónap alatt 5-6 szex-szel? Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 23:41
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
59%
tuti nem
2009. nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az orális szex nincs korlátozva...
2009. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálunk annyi sem volt,de ennek ellenére minden oké.Nemsoká szülök de most mondta a kedves hogy már nehéz neki.a vége felé szinte semmi nem volt,nyitott méhszájam miatt. nem doki mondta, egyszerűen nem akartuk, valahogy féltünk hogy befertőzzük őt,vagy ilyesmi.most meg már annyira lennt van a feje hogy az riaszt minket.39+2 km
2009. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Mi sajnos el vagyunk tiltva a sextől,igy első perctől kezdve nem volt semmi:-((De a Párom azt mondja,neki nem is kell ,úgy szeretné hogy nekem is jó legyen ,igy nálunk tényleg semmi sincsen.Remélem 2 hét múlva ha megyek már engedélyezik,mivel már semmi panaszom sincsen.Hétvégén nászéjszakánk lenne ,hát az is elmarad:-(((De remélem a baba születése után minden visszaáll az eredetibe majd,bár az nekünk még nagyon soká lesz:-(((14+2hetes km.
2009. nov. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha tényleg szeret a férfi, akkor simán kibírja a 9 hónapot!

HA....

2009. nov. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
hat remelem en is hogy kibirja,nekem is ki kell birnom nem?nem csak en akartam a gyereket o is es ha megcsalna es megtudnam azonnal kidobnam hisz nem en nem akarok szexelni hanem nem lehet.oralisan ki szoktam elegiteni,de epp a multkor beszeltunk errol es azt mondta nyugodjak meg konnyit o magan.
2009. nov. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincsen korlátozva a szex, és mégis legfeljebb 5-6 hetente vagyunk együtt. Nekem a férjem nem akarja, mert hogy nem tudja elképzelni, hogy nekem jó lehet ilyen állapotban... Hiába magyarázok neki. Azt hiszi, csak azért mondom, hogy neki jó legyen. Azt mondta, hogy ő tud várni. Én is kérdeztem, hogy szerinte hogy lesz szülés után, akkor hirtelen "helyreáll" minden, attól hogy kint van a baba. És nem érti, hogy miért lenne más, mint terhesség előtt...
2009. nov. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Attól is tartok, mi van akkor, ha megszokja ezt az állapotot és szülés után sem fog kívánni már. Mert akkor meg az anyát látja bennem és nem a nőt. Nagyon makacs. :(
2009. nov. 18. 10:30
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

Nekem soha nem volt szerencsére erőszakos a párom, így könnyen megy, hogy nem szeretkezünk. (Volt régen olyan pasim, aki biztos nem értette volna meg ezt a helyzetet.) Persze én élek időnként az "alternatív" megoldással, hogy ne érezze azt, hogy teljesen elhanyagolom. Én rólam meg annyit, hogy most a babavárás a legfontosabb. Majdcsak eljön a február.

28 hetes

2009. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én a júniust várom... Nálunk fordított a helyzet. Nekem kellene megértenem, hogy nem akarja, de ettől csak féltékeny leszek. És nem tudok szabadulni a gondolattól. Még nincs hasam és már most harcolnom kell a szexért. Harccal meg nem kell :(
2009. nov. 18. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!