Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 hetes terhes vagyok,...

35 hetes terhes vagyok, sajnos idén nem mehetünk szilveszterezni. valakinek valami jó ötlet, amivel meghittebbé/bulisabbá tehettem a hangulatot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Csináljatok koktélokat a pároddal/többiekkel (neked természetesen alkoholmenteset). Rendeljetek pizzát, vagy süssétek magatok, hozzá egy kis desszert vagy csak egy könnyű gyümölcssalátát összedobni...

Ha csak kettesben vagytok a pároddal, masszírozzátok meg egymást mécsesek fényénél :P

2010. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, hányan lesztek, de ha van még kismama ismerősöd, akkor őt és a családját is meghívhatod, és rendezhetnétek egy jó kis társasjáték/kártyapartit! Ezt ketten is megtehetitek. Pl. Activity, Tabu, Beugró, Uno/Solo-kártya stb.

Ha kettesben vagytok, természetesen romantikázni is lehet (vacsi, gyertyafény, közös fürdés stb.), de szerintem a szilveszter mégiscsak a "bulizás" ideje :)

18/L

2010. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem társaságban szilvesztereznék, akkor biztos, hogy az ágyban tenném a párommal. :-) Ha nem tilos nektek a szex, akkor élvezzétek bátran. Muris dolog pl, ha a Himnusz alatt a párod "feláll". ;-)
2010. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarlak elkeseríteni, de jövőre se fogsz elmenni szilveszterezni és még egy pár évig. 5 hónapos babával még nehezebb szilveszterezni, mint terhesen, de megoldható. Házibulit lehet szervezni. Mi is egy vendéget hívunk, és csendben megünnepeljük, míg a kislányunk a másik szobában alszik:D
2010. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Én 32 hetes vagyok, mi is itthon leszünk. Tegnap beüzemeltük az új házimozi rendszerünket, így este DVD-zni fogunk, mert a TV-ben semmi nem lesz. Mellé még pár társas is be van készítve, popcorn, gyerekpezsgő. :)
2010. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!