Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom...

Mit tegyek, hogy a párom legalább tiszteljen?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt és már van egy 1 éves kisfiunk, aki véletlenül jött össze és már nem tudtam elvetetni, mert nem vettem észre, hogy tehes vagyok, mert megjött rendesen. A miénk csak egy futó kalandnak indult és most csak a fiunk tart össze minket(ha ő nem lenne akkor már rég nem lennénk együtt)! Ha a barátai átjönnek ugy beszél velem mint a kutyával, mert gondolom meg akarja mutatni nekik, hogy ő az ur a háznál! Ha 3-an vagyunk itthon akkor normális de borzasztó így élni, hogy tudom nem szeret csak muszálynak érzi, hogy itt legyen! A fiát viszont imádja!!!!
2009. jan. 27. 12:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Jobb lenne ha szétmennénk vagy tegyek valamit???
2009. jan. 27. 12:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj rám, de kissé komolytalan a kérdésed. Magad is leírtad, hogy a gyerek tart titeket össze. Ami megjegyzem a legócskább kifogás, mert a gyereknek az a legrosszab, hogy olyan családban kell felnőnie mint a tiétek. Sőt, a család kifekezés nem is ide illő, hiszen nem is vagytok az. Az meg hogy tiszteljen téged, hát ne is haragudj, az anyjának kellet volna belevernie kiskorában, hogy művelt intelligens ember tiszteli a másikat, főleg a gyereke anyját. Egyébként meg miért muszáj , hogy ott legyen veled? Köss útilaput a talpára mielőtt odavész a maradék önbecsülésed, ami gondolom már így is a béka s...e alatt van. Hogy a fiát imádja, az helyes is, imádhatja a láthatási időben is. Szerintem te is tudod a választ, csak itt várod tőlünk a megerősítést, pedig mi nem oldhatjuk meg ezt a problémát. Viselkedj felelősségteljes anyukaként, állj a saját lábadra ne hagyd hogy a gyereked apja lelki terrorba tartson és kutyába se vegyen.
2009. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem váljatok külön szépen,hidd el jobb most,mint ha nagyon elmérgesedik a helyzet és már gyűlölködés is van a kapcsolatotokban.Ha egyértelműen nem szeretitek egymást,semmi értelme így élni.Egy gyerek nem tart össze egy nem működő kapcsolatot,attól még nem lesz szerelem ha nem is volt.

Hidd el,jobb lenne mindannyiotok számára ez a megoldás.Így mindketten megkapnátok az esélyt,hogy boldogok legyetek valaki mással.A kisgyerek ügyében pedig megegyezhetnétek mint két értelmes intelligens ember közösen.Ha mindig az ő szempontjait tartanátok szem előtt,hogy neki mi a legjobb meg lehetne beszélni mindent.

Amikor már ott tart egy kapcsolat,hogy a felek gyűlölik egymást,vagy egyik fél nem tudja tudomásul venni,hogy vége a kapcsolatnak,akkor szokott lenni a gyereket sem kímélő harc egymás ellen,aminek mindig a gyerek issza meg a levét.Számtalan példát olvashatsz itt,hogy a bosszú mire képes.Ne süllyedjetek eddig soha.


Minden jót nektek.

2009. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Csernus erre azt mondta: "Ha egy kapcsolat megromlik és nem tisztelik egymást a szülők, akkor ott az asztalon mocskos víz van a pohárban amit isznak, és hiába akarják, hogy a gyerekek miatt maradnak csak együtt, sajnos a gyerekek is azt a mocskos vizet fogják inni."
2009. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy én nagyon szeretem őt! De igazatok van. Végetvetek a szenvedésnek és a megaláztatásnak. Minden jót mindenkinek
2009. jan. 27. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:
tisztara egyet ertek az elso valaszoloval.es meg valami-te csak azt HISZED,hogy szerelmes vagy.majd megtudod ha szet mentel vele,hogy milyen butus es vak voltal.sok sikert kivanok.mindenesetre ott kell hagyni.
2009. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!