Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy tesóm ne...

Mit csináljak, hogy tesóm ne legyen rendetlen vagy legalább pakoljon el maga után?

Figyelt kérdés

21 éves,de folyamatosan nekem meg anyunak kell pakolnunk utána. A szobájában állandóan rendetlenség van. Ruhák a földön, sminkek mindenfele...A házimunkából egyáltalán nem veszi ki a részét,mindent én csinálok anyával. Anyu is hiába mondja neki egyszerűen nem is érdekli.

Mit lehet egy ilyen nővel kezdeni?:S


2011. szept. 12. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Pakoljátok ki a cuccát az udvarra :D
2011. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Nah jó komolyan: Semmit, aki rendetlen az az is marad.
2011. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
79%
Szerintem is tegyétek ki az udvarra a ruháit, majd megtanulja, ha már eljátszottátok párszor!
2011. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feltétlen így maradni. Én szüleim alapból pokoli rendetlenek voltak és én is az lettem, kb olyasmi, mint a kérdező tesója, csak sminkek nem voltak szanaszét, mert nem szerettem azokat a színes vackokat.

16-18 éves korom felé kezdtem megkomolyodni és valamellyest rendet tartani magam után és úgy érzem, hogy azért jó úton haladok, mert nem fulladok bele a ruhákba a szennyes a helyén van stb. Egyszerűen rájöttem arra, hogy egy nő undorító, ha rendetlen! Mondjuk egyik FIÚ osztálytársam mondta a szemembe és ez döbbentett rá mikor feljött hozzám a leckéért. Te is vigyél fel valami barátnőt vagy srácot és mutasd be neki a hugodat a saját szobájában. Kérd meg az illetőt, hogy utaljon arra, hogy így nem lehet élni. Ez egy lánytól nem szép stb. Lehet, ha eg vadidegen ferde szemmel néz rá és meg is mondja a véleményét, első benyomás stb akkor rádöbben a dolgokra. Sokszor van az, hogy kívülálló véleménye kell. Hogy egy idegen megmondja a tutit! Hidd el, ha nem is 100%-ban de hatni fog! Igaz időigényes dolog, mert én sem lettem tökéletes, párom rendmániásabb, de a szennyes a helyén van és a mosatlan sem hever napokat a mosogatóban.

23/N

2011. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szórd az ágyára a cuccait. ha külön szobája van, akkor ott ne takarítsatok. Ne kínáljátok étellel, kényszerüljön arra, hogy kiszolgálja magát. 21 éves!!
2011. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, és ne mossátok ki a ruháit :)
2011. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!