Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném vissza?...

Hogyan szerezhetném vissza? Egyelőre semmit sem merek tenni.

Figyelt kérdés

1,5 év után szakítottunk, de én még most is nagyon szeretem. Nem merek neki írni, meg semmi, mert azt mondta, hogy nem szeret, a szakítás okaként azt hozta fel, hogy:

1.) nem osztottam meg vele a gondjaimat, és nem tudott segíteni

2.) féltékeny voltam kb. 2x.

Vannak közös ismerősök, akik mondogatják, hogy úgyis visszajön, de én ebben már nem tudok bízni...Tegnapelőtt beszéltünk utoljára. Mit tehetek? Nagyon szeretem, és valahogy úgy érzem, hazugság, hogy ő nem szeret engem...


18L 18F


2011. jan. 1. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek csak kifogások, de nem igazi okok. Egyszerűen tovább lépett!
2011. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor sem értem.:S Hiszen soha semmi baj nem volt köztünk, leszámítva, hogy néha elegem lett a bunkóságából, mire leoltottam, mire ő megsértődött. Nem értek semmit.:S Még 4 nappal ezelőtt is vagy 100x elmondta hogy szeret nagyon.(telefonban)
2011. jan. 1. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

Jól tette h lelépett. Ez azt tükrözi h nem papucs.

Aki 1 kapcsolatban titkolózik az ne is várjon mást minthogy repülni fog.

Ez a véleményem.

18/F

2011. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a lényeg hogy mit mondott és mikor, ha valóban szeret az érzed. Ha pedig így érzel, akkor ne hagyd annyiban.

Bár nem javaslom hogy most azonnal lépj vele kapcsolatba, hagyd hogy kicsit ülepedjen bennetek ez a dolog.

Ne kapálózz kézzel-lábbal utána, minden meg fog oldódni, bár tudom most nem könnyű, de már tudom miről beszélek.

Szóval a tanácsom: gondold végig mi lehet a fő ok, hogy idáig jutott a kapcsolatotok, és vizsgáld meg mi volt a viselkedésedben a hibás, és min tudnál változtatni a későbbiekben. Nála ugyanez..

Ha megvannak benned a válaszok, és eltelt legalább 2 hét, valahogy oldd meg hogy még egyszer leüljetek megbeszélni ezeket.

Vagy dűlőre juttok, vagy pedig vége, de legalább tanulsz belőle, és a következő kapcsolatnál már érettebben kezeled ezeket. Sajnos az élet nem mindig úgy alakul ahogy mi szeretnénk, de kívánok kitartást hogy a pofonokat el tudd majd viselni.

Ezzel veszteni nem lehet. Sikert!

2011. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Madmax12 ***** válasza:
Sz.r kimondani,de szerintem talált másikat,akiről most azt hiszi,hogy jobb nálad.Ez van,keresél te is valakit!
2011. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!