Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátnőm kikészített...

A volt barátnőm kikészített teljesen! Hogy szerezhetném vissza az önbizalmam?

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt,minden szép és jó volt kb 2 évig,aztán a 3. évnél jöttek a gondok ahogy elmúlt a rózsaszín felhő!

A helyzet az hogy kiderült teljesen más élet céljaink voltak amíg ő csak a mának élt vagy él addig nekem komoly terveim voltak amiket feladtam ő miatta hogy majd együtt véghez visszük és ő is hitegetett és abban az illuzióban tartott,de csak a szája volt nagy és amikor arra került a sor akkor mindig megfutamodott!De ahogy telt múlt az idő egyre jobban rájöttem hogy nem hajlandó rá és ő neki csak mindig aznap fontos és nem érdekli hogy mi lesz 1 hét múlva vagy másnap!

Lett volna több lehetőségünk külföldön együtt dolgozni és a jövőnket felépíthettük volna de ő mindig amikor össze jött volna a munka,mindig vissza lépet!Egyedül nem akartam menni mert nem akartam itt hagyni egyedül hónapokig,de bárcsak úgy tettem volna és most élvezném a saját életem!Be vallom őszintén hogy egy balek voltam hogy feladtam mindent miatta,az álmaimat és mindent a közös jövő érdekében!

Ő lényegében nem adott fel semmit mert neki maradt a régi kerékvágásban az élete de én nagyon sokat buktam ebben a kapcsolatban,mint anyagilag,egzisztenciálisan,lelkileg és minden hogy!Fel őrölt az egész kapcsolat,nulla önbizalmam,úgy érzem hogy megérdemelném hogy valami jó történjen velem de ha jön egy helyzet akkor beugranak az elmúlt 4 év csalódásai és nem merek nyitni.

Ez így nagyon nem jó tudom és a legdurvább az egészben hogy nem ilyen voltam,mindig közvetlen voltam az emberekkel és nyitott voltam új dolgokra,lett volna lehetőségem már több lánnyal ismerkedni de mindig meg álljt parancsoltam magamnak,pedig voltak köztük megbízhatónak tűnő csajok is.

Ez így nagyon nem frankó mert én soha nem voltam ilyen.

Hogyan térhetnék vissza régi önmagamhoz?


27/F


2011. aug. 18. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Jegyezd meg: "Ami nem öl meg, az erősít!" Amíg élsz, lehetőséged van rendbe hozni a dolgokat. Én hasonló cipőben jártam mint te, a barátnőmért szintén feladtam mindent és ő ezt azzal viszonozta, hogy érzéketlenül kidobott, mert rám unt. Utána szó szerint egy zombi lettem, munkám nem volt, egész nap itthon tengtem-lengtem célok nélkül, depressziósan, elkeseredve. Aztán úgy döntöttem, hogy ez nem mehet így tovább, felvételiztem mesterképzésre, amire felvételt is nyertem, Szeptembertől újra tanulok, TDK-ok és belevetem magam a munkába. Fel lehet állni a padlóról, de nem egyszerű feladat sok küzdelmet és kitartást igényel (elsősorban lelki szempontból), de az én példám bizonyítja, hogy nem lehetetlen.
2011. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nézd úgy, hogy ebből is tanultál. igaz, elég későn, de legalább a következő alkalommal nem követed el ugyanezt a hibát.


én senkinek nem hagynám, hogy ezt tegye velem, mert ő bármikor elhagyhat, viszont nekem csak 1 életem van.

ugyanígy nem fogom vissza a páromat semmiben. pláne nem szakmailag. tudom, hogy a szerelem nem tart örökké, és ha úgy adódna, h egyikünk tovább szeretne lépni, akkor azt úgy tehesse, h ne bánjon meg semmit a másik miatt.


tereld el a figyelmedet, koncentrálj a karrieredre, ha tudsz, akkor menj külföldre, most már senki és semmi nem fog téged vissza!


sok szerencsét, fel a fejjel! mindig minden egyre jobb lesz :)

2011. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogd fel a csajjal eltöltött időt tanulópénznek, mert valamit (még a legrosszabb kapcsolatból is) tanul az ember valamit. Hogy mit, arra magadnak kell rájönnöd. Gondolom elég friss lehet az ügy, ha még nem jöttek maguktól a tanulságok. A lényeg, hogy semmiképp nem elvesztegetett idő, mert nagyon sokat fejlődtél 4 év alatt. Arról van szó, hogy nem ez a csaj volt az ideális társad és még nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy megtaláld, azt, aki tényleg hozzád való. Egyébként tudom milyen rossz lehet most neked, nekem is nemrég ért véget egy több éves kapcsolatom:( Baromi nagy közhely, de tényleg az idő fog átsegíteni ezen.


25 N

2011. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!